Добрий ранок!

Добрий ранок!!Проконсультуйте мене будь ласка!!Мені 25р.у грудні 2007 була чистка (ЗВ),зараз приймаю фолієву кислоту,вітамін Е та йодомарин ,Дуже хочемо дитину,вирішила визначити день овуляції(цикл 3дні,останні місячні-6.03.08.)вже використала 5тестів(з 21.03) на визнач.овуляції проте всі вони негативні.Що мені робити?Продовжувати далі використовувати тести чи в мене вже не буде овуляції??Дуже чекаю на вашу відповідь!!!Дякую!!

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
І куди спішимо? Для чого? Ну, купіть ще з 20 тестів, коли вам більше не має на що потратити гроші. Не любить природа такої біганини та суматохи. Заспокойтесь. У вас овуляція буде на 19 день циклу приблизно. Йодомарин БЕЗ показань з боку щитовидної залози приймати НЕ можна.