Треба підняти моноцити в крові (імунну систему). На протязі всього часу 1-2% моноцити

Треба підняти моноцити в крові (імунну систему). На протязі всього часу 1-2% моноцити. Лейкоцити 4,5-5. Довідково: 03/05/99 - була проведена в онкодиспансері операція (удалення грудної залози з усіма лімфатичними вузлами, перерізані всі аксилярні нерви). Лікування прйшло по радикальній схемі (опромінення і 6 циклів ударної хіміотерапії). 06/11/2000 - була проведена резекція щитовидної залози (залишений маленький кусочок правого нижнього полюсу). Приймаю ельтероксин 100мл. Зараз є зміни в хребті 3-10 диски грудного відділу (сідають диски) і є зміни в поперековому відділі хребта.

Ответы врачей 1

Специалист
В вашей ситуации очень хорошо , что лейкоциты в норме, это самое главное. Моноциты должны постепенно восстановиться. Проведите иммунограму. Можно провести в Ин-те урологии и нефрологии , ул. Коцюбинского.