Добрий день. Я знову звертаюсь до вас за порадою

Добрий день. Я знову звертаюсь до вас за порадою. Я пила Циклодинон(боліли груди під час місячних), хоча цикл в мене був регулярний 28-29 днів. Лікарка порадила мені його пити, ще по тій причині, що я не можу завагітніти( на даний час 7 місяців). Сказала, що Циклодинон нормалізує роботу моїх жіночих органів. Я прийшла курс лікування і після цього в мене збився цикл був 26, 28, 30 днів. В цьому місяці я на міряла БТ, але думаю що овуляція пройшла в мене на 18 день цикла(були характерні виділення і болів низ живота). зараз 26 день цикла і в мене такі симптоми, як перед місячними. Чи норма, коли друга фаза менше ніж 14 днів? Хоча раніше по графікам БТ овуляція наступала на 12-15 день.

Ответы врачей 2

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Можлива.
18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Так може бути.