Добрий вечір! Терміново потрібна ваша порада

Добрий вечір! Терміново потрібна ваша порада. Позаминулої ночі в дочки (1рік і 4 міс) почалась рвота, але коли вирвала їжу, почала бавитись і потім нормально спала до ранку, після того жодних незвичних симптомів не помічала, дитина на вигляд здорова, енергійна. Єдине, сьогодні помітила, що в дочки легкий запах ацетону з рота і сеча теж трохи має такий запах. Підкажіть, будь-ласка, чи може бути це пов`язано з тим блюванням і що це може означати. Чи потрібто здати аналізи, якщо так, то які саме?Дякую!

Ответы врачей 1

Специалист
может конечно быть связано. Врача вызывайте и мочу сдать обязательно - общий анализ