Ответы врачей
Ні в якому разі не намагайтесь лікуватись "як раніше". Лікування повинен призначити лише лікар після огляду.
Це потребує своєчасного лікування. " Якщо не лікуватися", - загострення запального процесу може призвести, наприклад, до формування абсцесу (гнійного утворення) в брюшній очеревині. А це дуже небезпечне для життя і вимагає операції та тривалого лікування.
Мабуть, двобічний аднексит в стадії помірного загострення і кольпіт. Це двобічне запалення додатків матки та запалення слизової оболонки піхви (влагалища).