Скажіть будь ласка, що означає такий діагноз: Двобічний "аднексит"(це слово я не можу розібрати, тому...

Скажіть будь ласка, що означає такий діагноз: Двобічний "аднексит"(це слово я не можу розібрати, тому напевне не правильно його написала) помірного загострення. Кольпіт.

Ответы врачей 4

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Ні в якому разі не намагайтесь лікуватись "як раніше". Лікування повинен призначити лише лікар після огляду.
18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
чи може це бути повязано з тим що тоді не пролікувалась? -Цілком можливо.
18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Це потребує своєчасного лікування. " Якщо не лікуватися", - загострення запального процесу може призвести, наприклад, до формування абсцесу (гнійного утворення) в брюшній очеревині. А це дуже небезпечне для життя і вимагає операції та тривалого лікування.
18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Мабуть, двобічний аднексит в стадії помірного загострення і кольпіт. Це двобічне запалення додатків матки та запалення слизової оболонки піхви (влагалища).