Добрий день, шановні лікарі. Прошу дати відповідь на мої питання

Добрий день, шановні лікарі. Прошу дати відповідь на мої питання. Я на 24 тижні вагітності і у мене виявили ЦМВ - 56,8, HVC - 28,4, SgM - негат. Підкажіть, будь ласка, чи цей вірус побутував у моєму організмі до вагітності, чи я заразилась під час. Як це впливає на плід, чи можна за допомогою УЗД виявити аномалії розвитку, що спричиняє інфекція? Як запобігти зараженню дитини? Дуже дякую і чекаю відповіді.

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Нічого робити не потрібно, якщо IgМ негативні. Ваш організм має антитіла до цих інфекцій, а не самі інфекціїїю