Доброго дня!в мене на ареолах - дерматит, лікар порадив лікувати маз’ю Лесюка, в складі якої...

Доброго дня!в мене на ареолах - дерматит, лікар порадив лікувати маз’ю Лесюка, в складі якої є невелика кількість преднізолону. Лікар сказав, що перед годуванням змивати і годувати дитину далі.Нашій доні 5 місяців, ми повністю на ГВ.Скажіть, як можуть кортикостероїди повпливати на ГВ і на дитину?Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Специалист
Если это курс в несколько дней (3-5) то можно мазать и кормить