Доброго дня! Моїй донечці через декілька тижнів буде 1 рочок

Доброго дня! Моїй донечці через декілька тижнів буде 1 рочок. Десь під Новий рік нам поставили діагноз "стенозоючий лігаментит великого пальця правої руки". Оскільки дитинка маленька, сказали, що нічого в такому віці з цією хворобою зробити не можли. Просто порадили масувати і ще мазати контратубексом. Нещодавно ми помітили, що в доні і на лівій ручці та ж сама проблема. Підкажіть будь ласка що можна у нашом випадку зробити, щоб допомогти дитину позбутися цієї напасті. І через що ця хвороба виникає? Які причини?. Дякую.

Ответы врачей 2

Горелик Валерия Владимировна
хирург детский
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Богатырская 30; ул. Владимирская 43,
Телефон: (044) 412-04-87, 8 (067) 770-33-22
Здравствуйте. Всегда рада помочь. Ничего страшного, что что то не получается. Хорошо что многое делаете. Пишите про динамику процесса.
Горелик Валерия Владимировна
хирург детский
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Богатырская 30; ул. Владимирская 43,
Телефон: (044) 412-04-87, 8 (067) 770-33-22
Здравствуйте. Причины до сих пор точно не выяснены. Предполагают, что это внутриутробное воспаление. Попробуйте электорофорез с лидазой, парафиновые апликации и лонгетки коррегирующие. Если ничего не поможет тогда потребуется оперативное вмешательство, но это совсем не страшно.