Добрий день. Син (4 роки) став часто (кожні 15-20 хв

Добрий день. Син (4 роки) став часто (кожні 15-20 хв.) ходити в туалет по маленькому. При цьому кількість сечі за один раз дуже мала. Ніяких скарг від нього немає. До уролога на прийом записалися. Підскажіть, будь ласка, які аналізи нам здати, щоб прийти на прийом до лікаря уже з результатами і не втрачати час. дякую.

Ответы врачей 1

Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
общий анализ мочи,крови,УЗИ почек,мочевыводящих путей.