Добрий день!Маю підозру що не до кінця залікував молочницю

Добрий день!Маю підозру що не до кінця залікував молочницю.(( Десь близько 2-х місяців назад в моїй дівчині гінеколог поставила діагноз молочниця. Сказала полікуватись і мені. Два тижні (чи тиждень) мазав головку члена клотримазолом два рази в день + два рази в день промивати (літр води з столовою ложкою соди) + на початок і кінець лікування по капсулі Дифлюзолу. Подразнення пройшло і ніби все було гаразд. Декілька тижнів тому помітив дискомфорт - головка незвично суха + незначні сирні виділення під кінець дня. Минулий тиждень повторив з клотримазолом та водою з содою, але вже без дифлюзолу. Результату ніякого :(( Переживаю, якщо це все таки молочниця, то вже пройшло більше двох місяців, дуже не хочеться щоб переросла в хронічну. Хочеться почути інформацію від Вас про це все.Також підскажіть будь-ласка до якого лікаря краще звернутись? Дерматолог чи уролог? (вибачте за необізнаність). Якщо дерматолог, то в нас в місті це молода жінка, чесно кажучи трохи незручно підходити з такою проблемою, але напевне іншого виходу немає.Буду дуже вдячний за допомогу!Наперед дякую за відповідь!

Ответы врачей 1

Специалист
можете обратиться и к урологу, они тоже умеют лечить молочницу. В Вашем случае надо дообследоваться, молочница возникает при благоприятных обстоятельствах, а ими могут быть другие бактерии, есть и другие ньюансы. Обращайтесь на очный прием.