Добрий день. Я на 26 тижні вагітності

Добрий день. Я на 26 тижні вагітності. Порадьте, будь ласка, як позбавитися стафілокакка у носі. Я лікуюся хлорофіліптом (ставлю тампони в ніс із олійного розчину), але все марно. Дуже дякую!

Ответы врачей 1

Специалист
День добрий. Треба провести специфічну місцеву імунізацію бактеріальною вакциною ІРС-19 разом з використанням стафілококового бактеріофагу протягом 2 тижнів.

Л-р І.Марков