Ув. Павел Валерьевич, не прокомментируете ли анализ спермограммы пожалуйста, а то я живу в такой...

Ув. Павел Валерьевич, не прокомментируете ли анализ спермограммы пожалуйста, а то я живу в такой ж..е что в Киев попаду через неделю к вам, а вердикт хотелось бы узнать сейчас... не пью, не курю.... откуда столько дегенеративных Оо , какова вероятность зачатия? ДилаКількість мл. 4.6Колір - сірувато-білийЗапах - квітів каштануЧас розрідження - через 60 хв. , рідкаВязкість 0.1Реакція 7.5 pHКільк. с-ов в 1 мл 94.0 млнКільк. с-ов в еякуляті 432.4 млнРухливість (а+в+с) 47.6%Швидка поступальна рухливість (а) 31.1 % Повільна поступальная рухливість (в) 9.7 % Непоступальна рухливість (с) 6.8 %Нерухливих (d) 52.4%Концентрація рухливих сперматозоїдів в 1мл 44.7 млн/млКонцентрація с-ов групи (а) в 1мл 29.2 млн/млКонц. с-ов групи (в) в 1 мл 9.1 млн/млКонц. функціональних с-ов в 1 мл 9.6 млн/млСередня швидкість 14Індекс рухливості сперми 276Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті 205.6 млнКількість функіональних с-ов в еякуляті 44.2 млнКількість поступально рухливих с-ов в еякуляті 176.2 млнМікроскопічні дослідження морфології Живі 91%Мертві 9%1. З нормальною морфологією 16%Дегенеративні 84%а) голівки 46%6) шийки 28%в) хвоста 10%Агрегація, аглютенація - негативний Клітини сперматогенезу 0.5%Еритроцити, лейкоцити - поодинокіЕпітеліальні клітина - поодинокіЗерна ліпідів - помірна кількістьСперматофаги, Кристали Бетхера, Шарувати тільця, Слиз - не виявлено

Ответы врачей 1

Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
Астенозооспермия (снижение активности сперматозоидов).