Добрий день. Сьогодні в дитячому садку сказали що український інститут екології людини буде робити комп’ютерну...

Добрий день. Сьогодні в дитячому садку сказали що український інститут екології людини буде робити комп’ютерну діагностику і всі діти мають її пройти. Діагностика платна. А я як програміст (свого часу працювала в державному інституті і знаю як там все "розробляють" і "досліджують") і з прочитаного в інтирнеті розумію що ця процедура яка нічого точного не виявляє. А моя дитина взагалі панічно боїться лікарів(лижала восени з отітом і поля того боїться), і піддавати її якійсь діагностичній процедурі лишній раз не хочеться. Чи має право дитсадок в примусовому порядку робити такі процедури. Заздалегідь дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Колпакова Ирина Александровна
педиатр
Телефон: 235-86-01; 234-234-1
Здравствуйте! Ваше право решать как лечить, обследовать и т.д. Вашего ребёнка, т.к. только Вы потом будете бороться с последствиями. Тем более если Вы не доверяете этому виду обследования и, кроме того, обследование платное. Я думаю Вы вполне можете отказаться