Доброго дня! Допоможіть розібратися в аналізах, діагноз ендоцервіцит, аналіз з шийки матки лейкоцити 35-40, епітеліальні...

Доброго дня! Допоможіть розібратися в аналізах, діагноз ендоцервіцит, аналіз з шийки матки лейкоцити 35-40, епітеліальні клітини 3-5, гонококи н/в, трихомонади н/в.Дали направлення на аналіз крові на RV та на хламідії.Результату ще немає.Призначили Полімік та клотримазол.Чи можна замінити чимось Полімік, болить шлунок.Дякую.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Чесно кажучи, НІХТО не лікує ендоцервіцит таблетками, які треба приймати всередину. А тим більш, не маючи результатів аналізів... Я не думаю, що вам потрібно якесь лікуваняя. Гонорею виключили?