В нас наступна проблема. Дитині зараз 7 тижнів

В нас наступна проблема. Дитині зараз 7 тижнів. В 1 місяць почала з’являтисьвисипка на обличчі - дуже дрібна, в деяких місцях з білими кінчиками. Я годую виключно молоком, сіла на строгу дієту, малій почали давати діазолін. Через тиждень ситуація погіршилась - висипка поширилась на голову, вушка, поступово почала з’являтисьжовта кірка навколо роту і на голові, в деяких місцях (навколо роту) вологі ранки. Далі - поширення на шию і груди. Педіатр порадила взяти аналіз на дисбак - в грудях знайшли стафілококк - в одній *умер. рост* в другій *един.колон.* Один дит. дерматолог подивилась і сказала, що це такий вияв алергії, виписала каплі ремістіл, феністіл-гель, аерозоль скін-кап. Інший дит. дерматолог сказала що це алергія ускладнена піодермією - признаки - білі кінчики і жовта кірка. Виявилась активним противником діазоліну і будьяких атигестамінних для немовлят - сказала, що негативно впливають на нервову систему, навіть у малих дозах. Назначила Банеоцин (за її словами запалення треба лікувати, щоб не поширювався, а антибіотик цей в кров не всмоктується) на запалені прищики і крем Сенсібіо Форте на місця з кіркою.Підкажіть хто з них правий і як нам краще лікуватись.

Ответы врачей 1

Специалист
По вашему описанию очень сходно с пиодермией. Сенсибио Форте можно не принимать. Перед Банеоцином обработать фукорцином. Если ребенок не чешится, то необходимости в приеме антигистаминых препаратов нет, если отмечается зуд, то необходимо принимать диазолин.