Підкажіть, яка причина: у півторарічної дитини спочатку на ніжках, а тепер і на зовнішньому...

Підкажіть, яка причина: у півторарічної дитини спочатку на ніжках, а тепер і на зовнішньому боці долонь, трохи на ручках і в низу животика - плямки блідо-рожевого кольору, сухі, але не лущаться. На ніжках - давно, місяців 3-4, все інше - недавно. Ще тоді, при перших симтромах педіатр сказала, що це алергія (на що?), і не варто турбуватися. Може забагато вітамінів даю? І чи можна з цим робити нам профілактичну прививку?Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Процесс уже давний. Гоаорить без осмотра затруднительно. Когда вам поставили аллергию вы прошли лечение, придерживались диеты ?