МЕТОДИКА ЄВМІНОВА ДОПОМАГАЄ ЛЮДЯМ ІЗ ХВОРОБАМИ ХРЕБТА ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ

 

Складно знайти людину, у якої б ніколи не боліла спина. Навіть тим, хто якимось дивом уник розвитку остеохондрозу (або просто не відчуває пов’язаних із цим захворюванням больових відчуттів), знайомий біль у спині після фізичного навантаження, підйому вантажів або тривалої прогулянки пішки.

Скарги більшості людей не відрізняються оригінальністю: біль у шиї та грудному відділі хребта під час роботи сидячи, біль у попереку при ходьбі, нахилах, біль, який віддає в ноги або передпліччя, неприємні відчуття в ділянці серця. До речі, головний біль і запаморочення, які ми часто „списуємо” на втому й зміни погоди, в багатьох випадках спричинені захворюваннями хребта – остеохондрозом, сколіозом, протрузіями, міжхребцевими грижами.

На жаль, для більшості типова й повна байдужість до проблеми, яка виникла. Станом свого хребта і його, умовно кажучи, потребами, цікавляться лише ті, кого біль у спині позбавив можливості нормально рухатися й примушує жменями приймати знеболюючі пігулки.

Все було б зовсім по-іншому, якби ми не лінувалися приділяти здоров’ю свого хребта 10-20 хвилин на день, виконуючі прості вправи за Методикою Євмінова.

Втім, Методика Євмінова – це не лише профілактика, а й ефективне лікування майже всіх хвороб хребта – остеохондрозу, сколіозу, радикуліту, лордозу, протрузій і навіть міжхребцевих гриж. В її основі – дозоване розвантаження хребта з одночасним виконанням комплексу фізичних вправ для зміцнення м’язів хребта і поліпшення живлення всіх його структур. Вправи потрібно виконувати на спеціальному ортопедичному пристрої – Профілакторі Євмінова, в домашніх умовах.

 

Дізнатися про можливість лікування хребта без ліків можна в Центрі Євмінова або його філіалах по всій Україні.
Фахівці Центру ознайомлять Вас з Методикою й підберуть індивідуальний комплекс вправ у відповідності з діагнозом й особливостями організму. Тут відбувається і навчання заняттям на Профілакторі.

Методика підходить всім, на Профілакторі можуть оздоровлюватися всі члени родини. Єдина причина відмовитися від такого приємного лікування й профілактики – лінощі. Але, можливо, не варто чекати, поки вдарить грім і хвороба хребта стане перешкодою нормальному життю?

 

 

Індивідуальне навчання за Методикою відбувається після придбання Профілактора Євмінова.
З метою визначення індивідуальних показань до Методики проводиться Попередня консультація спеціаліста (невролога, вертебролога).
Її вартість – 60 грн.
Детальну інформацію про Центр Євмінова та Профілактор Євмінова ви зможете отримати
по телефону: 8 (044) 270 70 11
або на сайті: www.evminov.com