На правах рекламы

Фототерапія – лікування світлом

У той час, коли медикаментозне лікування лише усуває симптоми і призводить до неприємних побічних ефектів, фототерапія пропонує рішення, що передбачає лікування світлом, яке, проникаючи в клітину, збільшує кількість енергії в ушкоджених ділянках без нагрівання шкіри, чим радикально прискорює процес одужання без будь-яких побічних ефектів.

Фототерапія, як використання світла для лікування, була напрямком серйозних досліджень протягом більш ніж 40 років, і лікувальні властивості світла підтверджені багатьма клінічними випробуваннями, зокрема фототерапія:

- збільшує судинну циркуляцію та синтез РНК і ДНК;
- стимулює вироблення колагену;
- активізує лімфатичну систему;
- стимулює фібробластичну діяльність і грануляцію тканини;
- збільшує фагоцитоз

Syro Technology Ltd. – один з визнаних світових лідерів на ринку приладів фототерапії, які лікують без операційного втручання, без використання ліків, або знеболюючих наркотичних речовин.

средство от насморка

ВЕСНЯНІЙ АЛЕРГІЇ ТА НЕЖИТЮ – НІ !
BioNaseтм

Зустріти квітень без алергічного риніту і супутньої весняної нежиті виявляється неабиякою проблемою для багатьох українців. Було б непогано мати в кишені портативний прилад, який міг би лікувати будь-де і будь-коли. Такий прилад є! Bionaseтм!

Клінічні дослідження показали, що Bionase(тм) ефективно і швидко вгамовує запалення слизостої поверхні носа та лікує чхання, виділення з носу, закладений ніс, головні болі, сльозливі очі і багато іншого, пов”язаного з алергією і нежиттю як такими!

Тим часом алергічні риніти (сінна лихоманка) – одне з найбільш поширених захворювань у світі. Вони асоціюються з ознобом, грипом, синуситом та іншими симптомами, чого більш ніж достатньо, щоб порушити нормальний стан людини. Бажаєте відновлення?

Разом з Bionaseтм подолати алергію просто!


средство от акне

ОБЛИЧЧЯ БЕЗ ВУГРІВ ТА ПУХИРІВ –
BIOBEAMтм ACNE

Вугри та пухирі - саме ця хвороба сальних волосяних фолікулів спотворює зовнішність людини. Biobeam(тм)Acne допоможе позбутися вугрів та інших запальних процесів на обличчі, шиї, грудній клітці, спині та плечах.

Спеціалісти рекомендують користуватися приладом 1-2 рази на день, шість хвилин на кожну ушкоджену ділянку. Biobeam(тм)Acne є легким і портативним. Цей прилад можна використовувати як у медичних установах, так і вдома. За кілька тижнів використання Biobeam(тм)Acne дає дивовижні результати, дивлячись на які починаєш вірити, що краса врятує світ

BIOBEAMтм ACNE врятує Вашу красу.

Модельний ряд продукції Biolight продовжують високоефективні прилади Biobeam(тм) 660 та Biobeam(тм) 940. Biobeam(тм) 660 із більш поверхневою дією лікує хронічні рани на шкірі, язви, післяопераційні рубці, Biobeam(тм) 940 за рахунок більшої довжини хвилі має відповідно більш глибшу дію, що дає можливість лікувати ревматоїдні артрити, запалення суглобів і глибинну біль.

Всі прилади зареєстровані в Україні державною службою ЛЗіВМП (свідоцтво про державну реєстрацію №4683/2005). Міжнародні сертифікати: CЄ 0473; ISO 9001: 2000; 93/42/EEC.

Ексклюзивний дистрибутор Syro Technology Ltd. В Україні ПП „Біопромінь”
www.biopromin.com.ua
8(044)3322220