Тягнемось і ростемо - изображение №1 Рухливість для малюків – один із найважливіших шляхів пізнання світу людей і предметів. Свобода вільно висловлювати себе через рухи допомагає вашій дитині зростати розумово й фізично. Адже, рухаючись, малюк відкриває й вивчає нові предмети, місця, звуки та образи.

Поєднавши рухову активність із музикою, ви створите чудові умови як для фізичного, так і для розумового розвитку вашої дитини. Це сприятиме розвитку навичок спілкування з іншими і стане першими уроками вивчення мови. До того ж, це веселий і простий спосіб для батьків проводити час із дитиною.

Вправи для розумового розвитку

Ноги в руки

Коли дитина лежить на спині, почніть співати або мугикати мотив. Візьміть її праву ручку та ліву ніжку. В такт пісні плескайте долонькою і ніжкою одна об іншу. Знову заспівайте, тепер узявшись за ліву ручку та праву ніжку. Перехресні вправи розвивають кореляцію між лівою і правою півкулями головного мозку дитини.

Роби, як я!

Тягнемось і ростемо - изображение №2 Малюк охоче копіює вас? Це теж можна перетворити на гру! Заохотьте його повторити, як ви рухаєте пальцями, тупаєте ногами, махаєте руками, плескаєте у долоні або хитаєте головою. Діти вчаться, повторюючи! Веселі ігри, у яких рух і слова пов’язані, допомагають дитині розвивати мовлення.

Маленька гусінь

Покажіть малюкові, як воно – бути гусеничкою та зробіть хвилясті рухи усіма частинами його тіла. Голівкою, ручками, пальчиками, ніжками… А носиком? А усім тільцем? Після цього можна поповзати і відпочити. Гра, що вчить дитину концентруватись, слухати, реагувати через рух або спокій, допомагає їй працювати над самоконтролем.

Вправи для фізичного розвитку

Впіймай мене, якщо зможеш!

Тягнемось і ростемо - изображение №3 Щоб пограти в цю гру, доведеться стати на колінка. Спершу ви намагаєтеся впіймати дитину, а потім заохочуєте її упіймати вас. Винагородіть маля веселими обіймами або голосно подуйте йому в животик! Повзаючи, малюк вдосконалює важливі навички – тримання рівноваги, координація рухів очей та рук, відчуття глибини. І це дає йому змогу випробовувати нові, різноманітні рухи.

Дожени м’ячик

Штовхніть яскравий м’ячик назустріч малюкові, який повзе. Він із задоволенням схопить його ручками. Покажіть, як можна покотити м’яч до вас назад. Коли дитина дістається м’яча, перекладає з руки в руку, вона вчиться як задіювати руку повністю, так і рухати зап’ястком. Це розвиває моторику верхньої частини тіла.

"Чарівні" квасолини

Торбинка з квасолею може бути як і цікавою іграшкою, так і знаряддям для зміцнення м’язів дитини і тренування витривалості. Покладіть добре зав’язану торбинку на спинку дитини, коли вона повзає. Якщо дитина вже ходить, покладіть мішечок на її голівку і попрохайте пройти з одного кінця кімнати в інший так, щоб не впустити.

Для животика, що збільшується на 8 сантиметрів

Рухаючись, малюк згинається, витягується, крутиться – і його животик при цьому може збільшуватися або зменшуватися на вісім сантиметрів. Врахувавши це, Pampers Active Baby розробив спеціально для маленьких дослідників – підгузники які розтягуються. Підгузник еластичний з боків, і це дозволяє йому розтягуватися або стискатися відповідно до рухів і положення дитини. Завдяки цій властивості Pampers Active Baby чудово прилягає і дає дитині можливість вільно рухатися, а також почувати себе комфортно, щойно поївши. Адже підгузник ідеально повторює форми животика дитини і не натирає між ніжками.

Тягнемось і ростемо - изображение №4 Тягнемось і ростемо - изображение №5 Тягнемось і ростемо - изображение №6

Pampers залучає експертів з усього світу, щоб краще розуміти, як розвиваються й зростають маленькі діти. Це допомагає Pampers створювати продукцію, що краще відповідає особливим потребам малюків на різних стадіях їхнього розвитку. Саме тому в підгузниках Pampers Active Baby з’явилися еластичні боковинки – щоб не обмежувати рухи і комфорт малюків.