Схильність до алергії має спадкову природу. За даними німецьких медиків в родині, де обоє батьків страждають на один вид алергії, ризик розвитку алергії у дитини складає 60- 80%. В останні роки у всьому світі відмічається значне зростання частоти алергічних захворювань. Для наших співвітчизників у зв'язку із погіршенням екологічної ситуації проблема алергії набуває особливого значення.

Відомо, що найкращою їжею для новонароджених та дітей грудного віку є молоко матері, імунні фактори якого захищають дитину не тільки від харчових антигенів (алергенів), але й від всілякого роду інфекцій органів дихання та травного тракту. Раннє прикладання новонародженого до грудей матері (в перші 2 години після пологів) істотно знижує ризик виникнення алергічних реакцій у дитини.

Проте у випадках, коли природне грудне вигодування за яких-небудь причин стає неможливим і дитина вимушена отримувати адаптовану молочну суміш, найкращим харчуванням для малят зі схильністю до алергії стануть гіпоалергенні молочні суміші австрійської компанії HiPP - ХіПП ГА1 та ХіПП ГА2. Вони позбавлені алергенних властивостей та рекомендовані в якості лікувально-профілактичного харчування для дітей із схильністю до алергії та із проявами алергії легкого та середнього степеня важкості

В період введення продуктів прикорму фірма HiPP також пропонує гіпоалергенні продукти. На етикетці вони позначені літерою "А", що означає, що продукти виготовлені із сировини з низькими алергенними властивостями (виключені такі алергенні продукти, як молоко, риба, цитрусові, горіхи, злаки, що містять глютен, а також екзотичні фрукти та спеції). Деякі компоненти проходять термічну обробку та денатурацію, в результаті чого руйнуються небезпечні молекули -алергени, що можуть спричинити виникнення алергії. (морква, яблука, персики, абрикоси). Окрім того, усі продукти з позначкою "А" не містять згущувачів, кристалічного цукру, меду тощо.

При введенні нових продуктів компанія HiPP рекомендує 3-ступеневу програму пригодовування. Вона дає можливість малюкам поступово адаптуватись до продуктів пригодовування і в разі виникнення алергії легко дослідити її причину. Перший етап розпочинається із введення одного продукту, наприклад, пюре із моркви -"Рання морква" HiPP. У разі, якщо дитина добре "справилась із завданням" , через 1-2 тижні дитині можна запропонувати їй наступний продукт - "Рання морква з картоплею", "Гарбуз з яблуками" HiPP тощо.

Якщо малюк успішно подолав 2 етап, тобто у нього відсутні шкірні висипання, розлади травлення, він повністю готовий до введення пригодовування із 3 компонентів -м"ясо-овочевого пюре з тими овочами, які дитина вже отримувала раніше - "Біо-яловичина з морквою та картоплею".
В якості першого злакового гіпоалергенного прикорму найдоцільніше використовувати БІО-рисовий відвар HiPP, париготований на основі молочної суміші HiPP HA 1 та HiPP HA2.
Усі продукти для харчування малюків зі схильністю до алергії виготовлені із високоякісної, екологічно чистої БІО-сировини.

Служба консультацій тел.: (044) 230 60 32