Як вберегти дитину від застуди та грипу?

Ваша дитина часто хворіє, не відвідує дитсадок, школу? Проблема ця знайома багатьом батькам. Та всеж-таки, як вберегти дитину від ГРВІ та грипу?

Як вберегти дитину від застуди та грипу? - изображение №1Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), у тому числі і грип - найбільш часта інфекційна патологія дитячого віку. Висока поширеність ГРВІ обумовлена значною різноманітністю збудників. Крім безпосередніх етіологічних причин ГРВІ, слід зазначити ряд факторів, які сприяють розвитку повторних епізодів респіраторної інфекції у дітей, серед яких мають значення перинатальні ураження центральної нервової системи, внутрішньоутробне інфікування, незрілість, недоношеність та ін.,які негативно впливають на стан всіх систем організму, що розвивається, і особливо - на повноцінне становлення імунітету [2].

Крім цього, слід відмітити, що у віці від 1 до 6 років виділяють групу дітей «котрі пізно стартують в імунологічному плані», для яких характерні повторні гострі респіраторні вірусні інфекції. За даними вчених саме для віку 1-6 років характерна найбільша частота повторних ГРВІ - до 5-7 разів на рік. Таким чином, вік до 6 років характеризується підвищенню чутливістю дитини до ГРВІ. Тому лікування і профілактика ГРВІ і грипу для цього віку дітей є особливо важливим питанням [2].

Тепер – і у новій упаковці!

Протягом тривалого часу в світі проводиться вивчення противірусних, антиоксидантних та імуномодулюючих властивостей флавоноїдів. Це група природних біологічно активних сполук. В медичній літературі є дані ряду досліджень і клінічних випробувань де показана ефективність флавоноїдів зокрема у лікуванні і профілактиці респіраторних захворювань.

На теренах України є противірусний препарат – сироп Імунофлазід®, діючі речовини якого отримані з диких злаків. Також необхідно відмітити, що в умовах тривалого щоденного застосування, відповідно до терапевтичних доз , Імунофлазід® не викликає рефрактерності клітин імунної системи. Захищає слизові оболонки верхніх дихальних шляхів, нормалізуючи показники місцевого імунітету, зменшує інтоксикацію, сприяє відновленню організму після перенесеної інфекції та адаптації до несприятливих навколишніх умов, а найголовніше - діюча речовина препарату має пряму противірусну дію, що дозволяє використовувати Імунофлазід® на всіх етапах інфекційного процесу [1].

Перед тим, як давати дитині лікарських засіб (з лікувальною чи профілактичною метою), обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. І пам'ятайте: чим раніше ви почнете терапію ГРВІ чи грипу, тим менший ризик розвитку у вашого малюка ускладнень вірусної інфекції, а також тим швидше дитина одужає і знову радуватиме усіх дзвінким сміхом. Будьте здорові!

1. Інструкція для медичного застосування препарату Імунофлазід®. Реєстраційне посвідчення №UA/5510/01/01 від 21.10.2011 №685, дійсне до 21.10.2016. (Зміни внесено. Наказ МОЗ України №32 від 26.01.2015).

2. Иммунофлазид в педиатрии: системный анализ эффективности и безопасности применения / Бекетова Г.В., Хайтович Н.В., Гриневич А.И. // Педиатрия. Восточная Европа» № 3 (07), 2014.

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов’язково ознайомтесь з інструкцією на лікарський засіб та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці. Відпускається без рецепта. Р. С. №UA/5510/01/01 від 21.10.2011 №685, дійсне до 21.10.2016 р. Розробник – ТОВ «НВК «Екофарм».

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ

ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

На правах рекламы.