Чудеса материнства

Алла — матуся двох хлопців з-під Ужгорода, чотиримісячного Веніаміна та 16-річного Валентина, одна з переможців акції «Щоденно 1000 підгузків від Huggies», розповіла нам про те, як бути мамою і підприємцем одночасно, а також як материнство омолоджує жінку.

Детские подгузники

Сказати, що ми були ошелешені новиною про виграш – це нічого не сказати. Ми якраз були в Ужгороді на традиційному виїзді за покупками. Ми живемо під Ужгородом і скуплятись їздимо у місто, в тому числі за підгузками для сина. Відверто кажучи, я була налаштована скептично до будь-яких акцій — я не вірю в такі чудеса, але все ж таки вирішила спробувати. Ми завжди користувались класичними підгузками, а я хотіла спробувати спеціальні, для хлопчиків, і взяла маленьку пачечку — саме з неї і відправила код. Коли нам зателефонували, я одразу ж не повірила і думала, що це якась помилка. Але коли усвідомила, що все це правда — страшенно зраділа! Ми тоді були разом зі свекрухою, і вона розділила радість від цієї новини зі мною. Звичайно, я одразу розповіла про виграш чоловікові й усім подругам і родичам! Вони теж спочатку дуже скептично поставились до такої удачі, але потім, коли ми переконались, що це правда, дуже раділи за нас.

Ежедневно 1000 подгузников от Huggies

Взагалі, народження дитини приносить щастя! Першого сина, наприклад, я народила у 20 років. Це, звісно, шалений досвід: насичений період, молодість, багато енергії, багато помилок та випробувань. Зараз старший син вже дорослий і навчається у місті. А я зважилась на народження другої дитини, підійшовши до цього питання свідомо, і вже чотири місяці насолоджуюсь роллю матері маленького хлопчика. Веніамін для мене — сенс життя! Ми з чоловіком, звичайно, не уявляємо себе без нього, все-все робимо разом: ходимо скрізь, їмо, спимо — все! Він у нас «ручний» хлопчик і бере участь у всіх домашній справах, повисаючи на мені чи на свекрусі. Слід сказати, що народження дитини у більш зрілому віці дуже омолоджує жінку. Я відчуваю себе років на 10 молодшою, тому, не дивлячись на купу справ, встигаю все переробити.

Акция Хаггис

У нас є домашнє господарство, яке віднімає багато часу, до того ж я бухгалтер і маю невеличке підприємство. Тому мусила навчитись дуже грамотно розподіляти свій час. З 9 вечора до 12 ночі намагаюсь поробити свої бухгалтерські справи, поки синочок спить, а потім з раннього ранку ми продовжуємо наші веселі будні. Спілкування з дитиною заповнює весь день, тому підтримка чоловіка та свекрухи, яка живе поруч, допомагають впоратись з домашніми справами та робочими завданнями.

Коли ти живеш за містом, то зазвичай будні дуже схожі на вихідні, бо весь час проводиш на вулиці або ж ходиш до лісу, який знаходиться поруч. Коли чоловік вдома, ми часто влаштовуємо пікніки чи виїжджаємо до міста. Ми лише рік разом, тому зараз формуємо наші спільні традиції вже втрьох, з Веніаміном.

Дитячі підгузки

Для нас виграш в акції — це подвійна удача, адже тепер є не лише підгузки, які нам дуже потрібні у чотиримісячному віці, а й зекономлені гроші! Ми вже точно знаємо, куди витратимо ці гроші: поїдемо на декілька тижнів до міста, де Веніаміну робитимуть спеціальні масажі та займатимуться з ним у басейні для маленьких діток. Ці процедури дуже потрібні для покращення імунітету, та й загалом для зросту і розвитку дитини. Тому ми дуже щасливі та вдячні Huggies за такі справді корисні акції!

Чудеса материнства - изображение №1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Грудное вскармливание ребенка

5 ошибок родителей, из-за которых малыши плохо спят

Детские страхи: чего боятся дети в возрасте от 1 до 3 лет?