Противозависимость и бегство от близости

Вышла в свет новая книга Дженей и Берри Уайнхольд

"Противозависимость. Бегство от близости"

Книгу можно приобрести в МГЦ "Розрада" по адресу: ул. Горького 42, тел 289-71-32. и в книжном киоске Института психологии, ул. Паньковская, 2, понедельник и четверг с 12 до 17..

Автор книг "Освобождение от созависимости" и "Противозависимоть. Бегство от близости" проводит в Киеве трениниги:

Тренінг: Введення в поняття ПРОТИЗАЛЕЖНІСТЬ та втеча від близькості

Тренер: доктор Дженей Б.Уайнхолд, ліцензований професійний консультант, професор Університету, штат Колорадо, США

3 червня "Введення в поняття протизалежність та втеча від близькості".
Тренінг буде проходить в МГЦ "РОЗРАДА", вул. Горького 4/2.

Тел. (044) 289- 7132.

Цей одноденний тренінг базується на матеріалах книги, написаної Беррі та Дженей Уайнхолд - «Втеча від близькості», яка описує Травму розвитку як таку, яку неможливо розпізнати та вилікувати, та таку, яка здобувається протягом дитинства і є причиною хронічних симптомів посттравматичного стресу, що впливає на здатність людей побудувати здорові стосунки.

Протизалежність розглядається як термін розвитку, що описує уникання інтимності через наявність Травм розвитку, набутих протягом перших трьох років життя людини. Травма розвитку може бути причиною формування пов‘язаних з залежністю моделей поведінки, низького рівня прийняття рішень, спотворених вірувань, чорно-білих думок, нездорової динаміки стосунків, домашнього насильства та невирішених конфліктів. Цей тренінг ідентифікує специфічні типи ранніх травм що є причинами протизалежної поведінки та презентує практичні навички та експериментальні інструменти, що адресовані роботі з протизалежною поведінкою.

ЦІЛІ:

Учасники будуть навчатися:

  • використовувати парадигму розвитку для розуміння причин проблем у індивідуальних стосунках, у парах та у сім‘ях;
  • розпізнавати ознаки Травм розвитку в себе та в інших;
  • розпізнавати вплив ранньої травми на інтимні стосунки;
  • використовувати подолання травми як інструмент зменшення проти залежності;

Тренінг: «ШОК, ТРАВМА І СТРЕС - ЯК РОЗПІЗНАВАТИ ТА ЛІКУВАТИ»

Тренер: доктор Дженей Б.Уайнхолд, ліцензований професійний консультант, професор Університету, штат Колорадо, США

4,5,6 червня "Шок, травма і стрес розвитку. Як розпізнавати та лікувати".
Тренінг буде проходить в МГЦ "РОЗРАДА", вул. Горького 4/2

Тел. (044) 289- 7132.

Цей триденний тренінг базуватиметься на матеріалах книги, написаної професорами Беррі та Дженей Уайнхолд «Лікуємо травми розвитку», в якій описано, як саме розпізнавати та лікувати шок, травми та стреси розвитку, які мають місце в перші три роки життя людини і викликають хронічні симптоми пост-травматичного стресу, які, переривають психологічний, емоційний, ментальний та духовний розвиток людей.

Шок, травми та стреси розвитку залучають різні частини мозку та периферійної нервової системи, мають різні прояви поведінки, залучають різні орієнтації у часі та потребують дуже специфічних видів втручання. Ця критична інформація є необхідною для того, щоб допомогти професіоналам в галузі ментального здоров`я лікувати клієнтів, як етично, так і ефективно.

На тренінгу будуть розглядатися зв`язки між шоком, травмою та стресом та хворобами. Також будуть включені практичні вправи, демонстрації, дискусії та супервізія.

ЦІЛІ:

Учасники навчаться:

  • розпізнавати відмінності між симптомами шоку, травми та стресу;
  • надавати відповідне клінічне втручання щодо шоку, травми та стресу;
  • як допомогти використовувати парадигму Уайнхолдів для допомоги людям, які страждають від життє-загрозливих хвороб, таких як, наприклад, рак;
  • розпізнавати роль шоку, травми та стресу у ситуаціях домашнього насильства;
  • як терапевту використовувати парадигму Уайнхолдів більш ефективно та етично.

Резюме тренера:

Дженей Б.Уайнхолд, доктор психології, професор Університету штату Колорадо, фахівець з психології розвитку, консультант з дитячого психічного здоров‘я, автор семи книг та спів-директор Інституту по Розв‘язанню конфліктів та Креативному лідерству (CICRCL), штат Північна Кароліна, США. Київський центр «РОЗРАДА» є сестринською організацією CICRCL з 1994 року.