Чотири нові смаки насолоди із «Фруктової колекції» Lipton!

Чотири нові смаки насолоди із «Фруктової колекції» Lipton! - изображение №1Чотири нові смаки насолоди із «Фруктової колекції» Lipton! - изображение №2У серпні 2010 року Liptonпредставляє 4 новинки «Фруктової колекції». Ба­гатство та різноманітність фруктової палітри Liptonдозволяють постійно відкривати для себе щось оригінальне і незвичайне, створюючи власну колекцію улюблених смаків. Нові фруктово-трав'яні напої Lipton— це чоти­ри оригінальні купажі, які об'єднують природні інгредієнти високої якості: справжні шматочки фруктів і ягід, плоди шипшини, квіти гібіскусу і липи, ли­стя ожини, апельсина та спеції.

Кожна з фруктово-трав'яних новинок Lipton- це ще одна можчивість у будь-який час дня подарувати собі незабутні хвилини та насолодитися яскра­вою колекцією дивовижних відчуттів. Так просто на декілька миттєвостей відволіктися від турбот, і наповнити своє життя захоплюючими емоціями та враженнями, занурившись у світ фруктового задоволення від Lipton.

Заваріть чашечку LiptonJuicyStrawberryRaspberryі потіште себе сокови­тим та насиченим смаком полуниці й малини. Оцініть чарівну солодкість оригінального поєднання плодів шипшини та лісових ягід у LiptonCharmingRosehipBlackcurrant. Відчуйте освіжаючу хвилю лимону з LiptonSweetLemonHoneyабо зігріваюче тепло і аромат яблука та кориці LiptonWarmingAppleCinnamon.

Сьогодні «Фруктова колекція» включає сім фруктово-трав'яних напоїв та шість видів фруктового чаю. Кожен з купажів об'єднує природні інгредієнти високої якості. У просторому пакетику-пірамідці шматочки фруктів, ягоди, трав'яні збори та спеції краще заварюються та повністю віддають напою увесь свій смак і аромат.

Спостерігати за процесом заварювання - особлива естетична насолода: в пірамідці шматочки фруктів і листочки ніби кружляють у чарівному танку. Ароматний напій подарує Вам хвилини неповторного задоволення. З «Фрук­товою колекцією» Liptonтак легко довіритися своїм бажанням і впустити в своє життя хвилю яскравих фарб та фруктової свіжості.

«Фруктова колекція» Lipton:
задоволень багато не буває!

«Фруктова колекція» Lіtоп: насолода розмаїттям смаків

«Фруктова колекція» Lipton — це справжня палітра яскравих і оригінальних смаків, яка ідеально підійде тим, хто прагне отримувати задоволення від кожної миті! У просторому пакетику-пірамідці трав'яні збори, шматочки ягід та фруктів розкривають надзвичайне ба­гатство природних відтінків смаку. Завдяки вишуканому смаку чаю Lipton Ви завжди зможе­те відволіктися від щоденних справ і насолодитись чудовим розмаїттям «Фруктової колекції».

Фруктово-трав'яні напої

N Е W Lipton Juicy Strawberry Raspberry
(«Полуниця та малина»)

Цей чарівний коктейль об'єднує в собі плоди шипшини, квіти гібіскусу, листя ожини і ніжний смак полуниці та малини.

Чотири нові смаки насолоди із «Фруктової колекції» Lipton! - изображение №3

N Е W Lipton Charming Rosehip Blackcurrant
(«Плоди шипшини та чорної смородини»)

Приємна кислинка плодів шипшини та квітів гібіскусу чудо­во доповнює багатий смак чорної смородини, ожини, малини та чорниці.

Чотири нові смаки насолоди із «Фруктової колекції» Lipton! - изображение №4

N Е W Lipton Warming Apple Cinnamon
(«Яблуко та кориця»)

Вишуканому поєднанню аромату духмяної кориці, листочків апель­сина, квітів гібіскусу та липи надає чарівності ніжний смак плодів шипшини та яблука.

Чотири нові смаки насолоди із «Фруктової колекції» Lipton! - изображение №5

N E W Lipton Sweet Lemon Honey
(«Лимон і мед»)

Смак освіжаючого лимона, бурштинового меду й плодів шипши­ни прекрасно поєднується з ароматом листочків апельсина та квітів гібіскусу.

Чотири нові смаки насолоди із «Фруктової колекції» Lipton! - изображение №6

Lipton Rosehip
(«Шипшина»)

Яскравість смаку шипшини доповнюється насиченістю гібіскусу, а легка нотка смаку малини збагачує аромат.

Lipton Mint
(«М'ята»)

Легка композиція з листя м'яти й лимонного сорго дарує неперевершений смак і аромат, що нагадує про літню свіжість.

Lipton Camomile
(«Ромашка»)

У цій вишуканій суміші чистота простого смаку ромашки відтіняється свіжою м'ятою, народжуючи несподівано солодкий смак.


Чорний чай зі шматочками фруктів


Lipton Forest Fruit
(«Лісові ягоди»)

Нотки червоної смородини й вишні додають пікантну кислинку терпкому чорному чаю з ароматом стиглої полуниці, лісової малини та ожини.


Lipton Blue Fruit Tea
(«Скандинавський мікс»)

Скандинавський мікс зі шматочків чорниці, ожини та чорної смородини має неперевершений, яскравий ягідний смак, що дарує відчуття лісової прохолоди.


Lipton Tropical Fruit
(«Тропічні фрукти»)

Шматочки ананаса та грейпфрута надають чорному чаю оригінальних освіжаючих ноток.


Lipton Passion & Raspberry Tea
(«Маракуйя та малина»)

Великі шматочки малини та маракуйї в поєднанні з чайним листям дарують незвичайну палітру смакових вражень.


Lipton Peach Mango
(«Персик і манго»)

Чудовий фруктовий коктейль зі шматочками персика, манго та абрикоса дарує насолоду стиглих со-ковитих фруктів, що ввібрали в себе енергію палючого сонця.


Lipton Citrus
(«Цитрус»)

Вибуховий смак апельсина, грейпфрута, лимона й лайма надає чорному чаю неповторну свіжість і заряджає енергією.


Чотири нові смаки насолоди із «Фруктової колекції» Lipton! - изображение №7


«Фруктова колекція» Lipton: задоволення багато не буває!

На правах рекламы