Протефлазид капли

ООО «НПК «Экофарм»
Форма продажи: по рецепту Противовирусные лекарственные средства других групп Протефлазид
Цена:от 207.50 грн Можно купить в 5 аптеках Рейтинг:
3 23

О препарате:

Протефлазід - противірусний засіб прямої дії.

Показания и дозировка:

Показання препарата Протефлазід:

Лікування захворювань та профілактика рецидивів, спричинених:

– вірусами простого герпесу (Herpes simplex) 1-го та 2-го типів;

– вірусами оперізувального герпесу та вітряної віспи (Herpes Zoster, 3-й тип);

– вірусами герпесу 4-го типу (вірус Епштейна-Барр), гострої та хронічної активної форм;

– вірусами герпесу 5-го типу (цитомегаловірус).

Лікування та профілактика грипу та інших ГРВІ, в тому числі пандемічних штамів грипу.

У складі комплексного лікування:

гепатитів В та С;

– вірусних, бактеріальних, грибкових інфекцій, їх асоціацій (хламідії, мікоплазми, уреаплазми тощо);

– ВІЛ-інфекції та СНІДу.

Етіотропна терапія легких та середніх форм дисплазії шийки матки (CIN1 та CIN2), спричиненої папіломавірусною інфекцією, в тому числі онкогенними штамами.

У складі комплексної терапії інших форм захворювань, викликаних папіломавірусною інфекцією, в тому числі онкогенними штамами.

Перед використанням флакон необхідно збовтати.

Препарат дозується за допомогою крапельниці. Необхідну кількість препарату накапати у воду (об’єм – 1-2 столові ложки), приймати за 10-15 хвилин до їди.

Схема прийому препарату Протефлазід®, краплі, в залежності від віку

Вік (роки) Доза (краплі) та кратність прийому на добу
від народження до 1 року 1 крапля на добу
1 – 2 роки 1 крапля 2 рази на добу
2 – 4 роки 2 краплі 2 рази на добу
4 – 6 років 4 краплі 2 рази на добу
6 – 9 років 9 крапель 2 рази на добу
9 – 12 років 10 крапель 2 рази на добу
Діти віком від 12 років та дорослі 12-15 крапель 2 рази на добу

Тривалість застосування препарату Протефлазід® залежить від показань та перебігу захворювання.

Для лікування та профілактики рецидивів герпетичного гінгівостоматиту, фаринготонзиліту, вітряної віспи; для комплексного лікування вірусних, бактеріальних, грибкових інфекцій та їх асоціацій; для запобігання вірусним та бактеріальним інфекціям, які виникають у пацієнтів з недостатньою функцією імунної системи рекомендовано приймати препарат протягом 1-го місяця.

Для лікування герпетичної екземи та герпетичного везикулярного дерматиту (в комплексі з місцевим застосуванням розчину); герпетичного менінгіту та енцефаліту; герпетичного ураження очей; генітального герпесу; для лікування оперізувального герпесу (Herpes zoster); гострої та хронічної активної форми вірусної інфекції Епштейна-Барр; цитомегаловірусної хвороби; папіломавірусної інфекції (в комплексі з місцевим застосуванням розчину) рекомендовано приймати препарат протягом 3-х місяців без перерви.

При рецидивному перебігу інфекцій курси лікування препаратом проводять 1-2 рази на рік за рекомендацією лікаря.

Тривалість лікування у педіатричній практиці аналогічна до такої у дорослих. Дози призначають відповідно до віку пацієнта, в залежності від перебігу захворювання. Лікування проводять під наглядом лікаря.

В комплексному лікуванні вірусних гепатитів В та С, ВІЛ-інфекції та СНІДу рекомендовано приймати препарат протягом 6-12 місяців без перерви.

Лікування гепатитів у ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД проводять до або після антиретровірусної терапії.

Для лікування грипу та інших ГРВІ препарат застосовують від 5 до 14 днів в залежності від перебігу захворювання. З профілактичною метою препарат приймають 2-4 тижні в дозі, яка складає половину лікувальної дози. Під час епідемії прийом препарату можна подовжити до 6 тижнів.

Місцеве використання в комплексі з пероральним прийомом препарату:

Для лікування інфекцій простого герпесу шкіри та слизових оболонок, гострих форм оперізувального герпесу, папіломатозу шкіри слід наносити аплікації з розчином препарату на уражену ділянку до 3-5 разів на добу. Термін експозиції аплікацій – 10-15 хвилин. Для приготування розчину необхідно 1,5 мл (36-38 крапель) розвести в 10 мл фізіологічного розчину хлориду натрію.

Місцеве застосування слід продовжувати до зникнення ознак ураження шкіри або слизової оболонки, але не менше 10 днів.

При первинному та рецидивуючому генітальному герпесі, папіломавірусній та вірусно-бактеріальній інфекціях жіночих статевих органів застосовують вагінальні тампони з розчином препарату. Для приготування розчину необхідно 3,0 мл (72-75 крапель) препарату розвести у 20 мл фізіологічного розчину хлориду натрію. Термін експозиції вагінальних тампонів – 30-40 хвилин, проводити процедури необхідно 2 рази на добу.

Тривалість місцевого застосування вагінальних тампонів при генітальному герпесі становить 10 днів, при папіломавірусній та вірусно-бактеріальних інфекціях жіночих статевих    органів – 14 днів.

Діти.

Препарат Протефлазід® дітям застосовують від народження.

Передозировка:

Випадки передозування невідомі, але можливий розвиток побічних ефектів, особливо з боку шлунково-кишкового тракту. Лікування симптоматичне.

При передозуванні препарату Протефлазід® слід негайно звернутися до лікаря.

Побочные эффекты:

Побічні реакції препарата Протефлазід:

Алергічні реакції: в осіб із підвищеною чутливістю, можуть мати місце реакції гіперчутливості. Рідко можуть виникати алергічні реакції, включаючи еритематозні висипання, свербіж.

З боку травної системи: спостерігаються поодинокі випадки шлунково-кишкових розладів – біль в епігастральній ділянці, нудота, блювання, діарея. У пацієнтів з хронічним гастродуоденітом можливе загострення гастродуоденіту, виникнення гастроезофагеального рефлюксу (рефлюкс-езофагіту).

Загальні розлади: у поодиноких випадках можливий головний біль, загальна слабкість, транзиторне підвищення температури тіла до 38 °С на 3-10-й день терапії препаратом.

Лабораторні показники: при лікуванні вірусних гепатитів у 10-15% хворих із вираженим цитолітичним синдромом спостерігається підвищення активності амінотрансфераз (рідше – рівня білірубіну).

Місцеві реакції: при місцевому застосуванні можлива поява відчуття печіння, свербежу, сухості.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій необхідно звертатися за консультацією до лікаря.

Противопоказания:

Протипоказання препарата Протефлазід:

  • Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виразка шлунку або дванадцятипалої кишки.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем:

Під час клінічного застосування встановлено можливість та доцільність комбінації препарату Протефлазід® з антибіотиками та протигрибковими препаратами для лікування вірусно-бактеріальних і вірусно-грибкових захворювань. Негативних проявів унаслідок взаємодії з іншими лікарськими засобами не встановлено.

Состав и свойства:

1 мл крапель містить 1 мл рідкого екстракту Протефлазід (вміст флавоноїдів не менше 0,32 мг/мл у перерахунку на рутин, вміст карбонових кислот не менше 0,30 мг/мл у перерахунку на яблучну кислоту) із трави Щучки дернистої (Herba Deschampsia caespitosa L.) та трави Війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.) (1:1).

Розчинник екстракції: етанол 96 %.

Форма выпуска:

  • Краплі.

Фармакологическое действие:

Фармакодинаміка.

Флавоноїди, які входять до складу препарату, пригнічують реплікацію ДНК- та РНК- вірусів як in vitro, так і in vivo. При проведенні доклінічних та клінічних досліджень виявлена та доведена противірусна дія препарату щодо вірусів герпесу, гепатитів, папіломавірусів, ВІЛ-інфекції, грипу та гострих респіраторних інфекцій.

Доведено, що механізм прямої противірусної дії полягає в інгібуванні вірусоспецифічних ферментів – ДНК- та РНК-полімераз, тимідинкінази, зворотної транскриптази та нейрамінідази.

Препарат має імунотропні властивості. Захищає слизові оболонки, нормалізуючи показники місцевого імунітету (лактоферин, секреторний імуноглобулін А, лізоцим та С3 компонент комплементу).

Встановлено, що препарат є індуктором синтезу ендогенних α- та γ-інтерферонів до фізіологічно активного рівня, що підвищує неспецифічну резистентність організму до вірусної та бактеріальної інфекцій.

Клінічні дослідження показали, що за умови щоденного прийому, згідно з віковими дозами та схемами застосування, препарат не чинить імунотоксичної дії та не викликає рефрактерності (гіпореактивності) імунної системи: не спостерігається пригнічення синтезу альфа- та гамма-інтерферонів, що дає можливість, у разі необхідності, застосовувати препарат протягом тривалого часу.

Препарат має антиоксидантну активність, інгібує перебіг вільнорадикальних процесів, тим самим запобігає накопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів, посилюючи антиоксидантний статус клітин, зменшує інтоксикацію, сприяє відновленню організму після перенесеної інфекції та адаптації до несприятливих навколишніх умов.

Препарат є модулятором апоптозу, підсилює дію апоптозіндукуючих речовин та активує каспазу 9, чим сприяє елімінації уражених вірусом клітин та первинній профілактиці виникнення хронічних захворювань на фоні латентних вірусних інфекцій.

Препарат попереджає рецидиви захворювання та пролонгує період ремісії.

Фармакокінетика.

Діючі речовини препарату швидко абсорбуються з шлунково-кишкового тракту в кров, досягаючи максимальних концентрацій вже через 20 хв після введення (дослідження in vivo). За наявною динамікою, період напіввиведення із плазми крові становить близько 2,3 години. Біодоступність при пероральному введенні дорівнює 80%. Виведення з організму повільне. Рівень накопичення діючих речовин клітинами крові, порівняно з плазмою крові, значно вищий. Відповідні концентрації діючих речовин в крові забезпечують пролонгацію дії препарату в організмі та накопичення в органах і тканинах внаслідок звільнення від них клітин крові. Така наявна фармакокінетична динаміка накопичення та вивільнення діючих речовин клітинами крові, обумовлює необхідність дворазового прийому препарату протягом доби для досягнення ефективних концентрацій.

Условия хранения:

Зберігати Протефлазід в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати! Допустимим є утворення гелеподібної структури, яка руйнується при струшуванні.  Зберігати в недоступному для дітей місці.

ПОХОЖИЕ ПО ДЕЙСТВУЮЩЕМУ ВЕЩЕСТВУ
Иммунофлазид Иммунофлазид
Фармак, ОАО, г.Киев, Украина

 

Можно купить в 1 аптеке
Флавозид Форте Флавозид Форте
Луганская областная "Фармация" ФФ, КП, г.Луганск, Украина

 

Можно купить в 1 аптеке
Протефлазид суппозитории Протефлазид суппозитории
ООО «НПК «Экофарм»

 

Можно купить в 1 аптеке

Аптека 24

Протефлазид 30 мл №1 капли
Протефлазид 30 мл №1 капли
ПАТ"Біолік",Україна
Цена:от 336.00 грн Купить
Капли Протефлазид 30 мл
Капли Протефлазид 30 мл
ПАТ"Фітофарм", Україна
Цена:от 298.25 грн Купить
Капли Протефлазид 50 мл №1
Капли Протефлазид 50 мл №1
ПАТ"Біолік",Україна
Цена:от 456.17 грн Купить
Протефлазид 3 г №10 свечи вагинальные
Протефлазид 3 г №10 свечи вагинальные
ТОВ"Фармекс Груп", м.Бориспіль,Україна
Цена:от 229.08 грн Купить

Аптека Санфарма

Протефлазид (proteflazidum) кап. фл. 50 мл
Протефлазид (proteflazidum) кап. фл. 50 мл
ОАО Биолик (Украина)
Цена:от 470.00 грн / шт Купить
Протефлазид (proteflazidum) кап. фл. 30 мл
Протефлазид (proteflazidum) кап. фл. 30 мл
Фитофарм (Украина)
Цена:от 317.00 грн / шт Купить
Протефлазид (proteflazidum) свечи 3г №10
Протефлазид (proteflazidum) свечи 3г №10
Фармекс Груп (Украина)
Цена:от 218.00 грн / шт Купить

Аптека Mixtura

Протефлазид суппозитории 3г №10 (5х2)
Протефлазид суппозитории 3г №10 (5х2)
ТОВ"Сперко Україна", Україна/ТОВ "Фармекс Груп", Україна
Цена:от 216.00 грн / шт Купить
Протефлазид капли 30 мл
Протефлазид капли 30 мл
ПАТ «Фітофарм»
Цена:от 287.00 грн / шт Купить
Протефлазид капли 50мл флакон стеклянный №1
Протефлазид капли 50мл флакон стеклянный №1
ПАТ"Біолік",Україна
Цена:от 434.00 грн / шт Купить

Альго-Фарм

ПРОТЕФЛАЗИД капли фл. 30 мл
ПРОТЕФЛАЗИД капли фл. 30 мл
Экофарм (Украина, Киев)
Цена:от 324.40 грн / шт Купить
ПРОТЕФЛАЗИД капли фл. 50 мл
ПРОТЕФЛАЗИД капли фл. 50 мл
Экофарм (Украина, Киев)
Цена:от 499.00 грн / шт Купить
ПРОТЕФЛАЗИД супп. блистер 3 г №10
ПРОТЕФЛАЗИД супп. блистер 3 г №10
Экофарм (Украина, Киев)
Цена:от 244.00 грн / шт Купить

Аптека 911

Протефлазид кап. фл. 30мл
Протефлазид кап. фл. 30мл
ФИТОФАРМ
Цена:от 284.65 грн / шт Купить
Протефлазид кап. фл. 50мл
Протефлазид кап. фл. 50мл
ПАО БИОЛИК
Цена:от 439.42 грн / шт Купить
Протефлазид супп. 3г №10
Протефлазид супп. 3г №10
ФАРМЕКС ГРУП ООО
Цена:от 207.50 грн / шт Купить
Медовир
Медокеми ЛТД, Кипр
Цена:от 171.19 грн Можно купить в 6 аптеках
Оксолин
Лубныфарм, ПАО, г.Лубны, Полтавская обл., Украина
Цена:от 8.00 грн Можно купить в 7 аптеках
Ацикловир
Likar.info
Цена:от 22.80 грн Можно купить в 3 аптеках
Ацикловир гексал
Гексал АГ, Германия, предприятие компании Сандоз
Цена:от 22.80 грн Можно купить в 3 аптеках
Ферровир
Техномедсервис, ЗАО ФП, Российская Федерация
Эпиген интим
ООО "Инвар"
Цена:от 246.00 грн Можно купить в 6 аптеках
Зовиракс
ГлаксоСмитКляйн Экспорт, Великобритания
Цена:от 40.03 грн Можно купить в 6 аптеках
Тризивир
ГлаксоСмитКляйн
Адапромин
Likar.info
Ацик
Сандоз ГмбХ, Австрия
Цена:от 42.92 грн Можно купить в 5 аптеках
Бонафтон
Likar.info
Бривудин
Likar.info
Ганцикловир
Likar.info
Цена:от 582.96 грн Можно купить в 4 аптеках
Госсипол
Likar.info
Дейтифорин
Likar.info
Зальцитабин
Likar.info
Зидовудин
ЗАО «Фармацевтическое предприятие «Оболенское», Российская Федерация
Идоксуридин
Likar.info
Мегосин
Likar.info
Метисазон
Likar.info