Субалин-Форте

Субалин-Форте
4 7

Цена: 111.38 - 176.34 грн.

Субалин-Форте есть в наличии в 6 аптеках
Купить Купить

Общая информация

О препарате:

Субалін-Форте рекомендований в якості дієтичної добавки до раціону харчування.

Показания и дозировка:

Субалін-Форте рекомендується до споживання для дорослих з метою нормалізації мікрофлори кишечнику та поліпшення його функціонального стану в ситуаціях, пов’язаних з підвищенням ризику кишкових порушень, в тому числі при зміні раціону харчування, переїзді, подорожах; покращення травлення, підвищення імунітету і загальної опірності організму до інфекцій дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту; попередження дисбіозу та антибіотик-асоційованої діареї під час прийому антибіотиків. Дорослим та дітям старше 12 років Субалін-Форте приймати по 1 капсулі 2 рази на добу за 30-40 хвилин перед їжею протягом  20 днів.

Передозировка:

Не указано.

Побочные эффекты:

Не указано.

Противопоказания:

Субалін-Фортеслід обережно приймати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. Перед прийомом продукту проконсультуватися з лікарем.Не є лікарським засобом.

Взаимодействие с другими препаратами:

О взаимодействии с другими препаратами нет сведений.

Состав и свойства:

діюча речовина:1 капсула  містить  не менше 2·109 живих мікробних клітин Bacillussubtilis, допоміжні  речовини:целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, магнію стеарат, сахароза. Форма выпуска: порошок масою 0,26 г в желатиновій капсулі. По 10 капсул у блістері. По 1 блістеру в упаковці.Фармакологическое действие: Живі бактерії Bacillussubtilis Субалін-Форте мають високу антагоністичну активність по відношенню до патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів (стафілококів, ентеробактерій, дріжджеподібних грибів роду Candida), та сприяють нормалізації якісного та кількісного складу кишкової мікрофлори (біфідумбактерій, лактобацил, кишкової палички), а також характеризуються антивірусною активністю внаслідок синтезу α-2 інтерферону. Субалін-Форте сприяє нормалізації мікрофлори кишечника, попередженню та корекції дисбіозу, зниженню рівня ендогенної інтоксикації, підвищує опірність організму до вірусних інфекцій. За рахунок стійкості до кислого середовища шлунку спори в незмінному вигляді проникають в кишківник, де перетворюються у вегетативні клітини.Субалін-Форте стійкий до дії протимікробних препаратів, що робить можливим його прийом з першого дня антибіотикотерапії.Условия храненияХранить Субалин-Форте в оригинальной упаковке производителя в сухом защищенном от света месте при температуре не выше 25 оС. Хранить в недоступном для детей месте.
Примечание
Описание препарата «Субалин-Форте» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Все лекарства

Субалин-Форте — цены в аптеках

Найдено в 6 аптеках
 • Liki24 Доставка лекарств по низким ценам

  liki24.com

  Субалин-форте капс. блистер №10

  Биофарма ФЗ ООО (Украина, Белая Церковь)
  111.38 грн / шт
 • Аптека City-Pharm

  city-pharm.com.ua

  Субалин форте Капсулы блистер №10

  Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь)
  130.60 грн / шт
 • Альго-Фарм

  apteka1.net

  СУБАЛИН-ФОРТЕ капс. блистер №10

  ФЗ Биофарма (Украина, Белая Церковь)
  138.00 грн / шт
 • Аптека PharmaLad

  www.pharmalad.com

  СУБАЛИН ФОРТЕ

  Биофарма
  176.34 грн / шт.
 • Аптека гормональних препаратів

  e-apteka.com.ua

  Субалин-форте капс №10

  Биофарма (Украина)
  171.00 грн / шт
 • Аптека «Країна Здоров’я»

  apteka.kraina-z.com.ua

  Субалин форте капс №10

  Биофарма
  120.35 грн / шт.

Похожие по действию

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад