Біль у спині. Як з ним боротись?

Статья из спецраздела: БОЛЕЗНИ СУСТАВОВ И ПОЗВОНОЧНИКА

На правах рекламы

Чи часто Ви чули від знайомих, що вони страждають від болю в спині, що після важкого робочого дня просто не в змозі будь-що робити через біль? Мабуть, так. Адже дискомфорт у спині відчуває переважна більшість дорослого населення.

Одразу постає питання – чому так відбувається і що викликає біль в області спини?

Космодиск устраняет боли в спине

Причиною болю в спині може стати:

  • тривале сидіння в одному положенні
  • надмірні фізичні навантаження
  • різноманітні захворювання спини (остеохондроз, остеопороз, грижа міжхребцевого диска тощо)
  • травма

Таким чином, можна визначити, що до групи ризику належать водії, люди, які часто здійснюють авіаперельоти, довго працюють за комп’ютером. А також люди, які виконують роботу, що потребує складних фізичних навантажень. Сюди належать ті особи, які піднімають важкі речі, займаються спортом або працюють на фізично важкій роботі.

Крім того, біль у спині часто відчувають вагітні жінки та люди, що мають зайву вагу. Відомо, що великий живіт додатково навантажує спину та заважає утворенню м’язового корсета. До того ж, через зайву вагу людина менше рухається, а значне зменшення рухливості також шкідливе для здоров’я спини.

Як же лікувати біль у спині або, принаймні, як полегшити його?

Перш за все, для лікування болю в спині необхідно звернутись до лікаря, він проведе діагностику, і, з огляду на результати, призначить відповідне лікування. Це може бути масаж, медикаментозне лікування (залежно від складності захворювання), спеціальна лікувальна фізкультура, фізіотерапевтичні процедури.

Якщо Ви хочете позбавитись болю в спині та попереку, для комплексного лікування Вам підійде спеціальний клінічно тестований прилад Космодиск Класичний. За допомогою масажу він стимулює м’язи поблизу зони хребта, завдяки чому створюється тепло, що, в свою чергу, покращує циркуляцію крові та розслаблює м’язи.

Маючи справу з самим джерелом болю, Космодиск Класичний забезпечує розслаблення та м’яке полегшення, що покращує Ваш фізичний стан під час роботи або виконання щоденних справ. Космодиск працює завдяки своїй формі, і не потребує ніяких додаткових джерел енергії, як, наприклад, магніти або батарейки.

Космодиск Класичний дуже зручний у використанні, він тримається за допомогою спеціальної еластичної системи кріплень. Таким чином, його можна носити по кілька годин, не відчуваючи дискомфорту.

Вважаєте, що болі в спині – це назавжди? Зовсім ні! Позбутись болю можливо. Просто докладіть трохи зусиль і Ви відчуєте радість руху без болю. Ви назавжди забудете про нестерпний біль, що заважає Вам повноцінно жити.

Будьте здорові!

Читайте также:

Боль в спине

«Столб» полноценной жизни

Остеопороз