На правах рекламы

"Прямуй за своїм серцем, поки перебуваєш на землі, і намагайся зробити так, щоб хоча б один день твого життя виявився досконалим", - записано у стародавніх єгипетських текстах. Якби автор цього повчання був лікарем не тільки людських душ, але і людських тіл, він сформулював би його приблизно так: слухайся свого організму і намагайся не прогнівити природу, яка cтворила його досконалим. Звичайно ж, найкраща тактика поведінки з хворобами, це профілактичний захист, ніж медикаментозний напад, але і в першому і в другому випадку помічниками людини можуть стати біологічно активні добавки. Такі, як, наприклад, препарат "Імпульсіт", створений науково-медичним центром "Афродіта". Згідно статистиці по медичному центру "Афродіта", завдяки застосуванню препарату "Імпульсіт", народилося 702 малюки.

Понад 10 років українські вчені працювали над цим препаратом для захисту та покращання життєвих функцій організму людини. Це композиція, що складається виключно з натуральних, тобто природних сертифікованих компонентів. Уся рослинна сировина, з якої виготовляється "Імпульсіт", вирощується в екологічно чистих районах, без застосування хімічних добрив. Відбір компонентів для препарату проходить ретельний контроль на якість та радіоактивність. Суттєвою перевагою "Імпульсіту" є те, що його розроблено з урахуванням фізіологічних особливостей чоловічого та жіночого організмів. Тому випускається "Імпульсіт" для чоловіків та "Імпульсіт" для жінок. Обидва варіанти не є джерелом енергії чи речовиною для побудови структур клітин організму, хоча і в цих процесах БАД частково витрачається. Речовина, тобто молекули рослинних складових "Імпульсіту", в організмі чоловіків та жінок виконує передусім роль біологічних регуляторів життєво важливих фізіологічних процесів.
Позитивною характеристикою цієї рослинної суміші є підтримування енергетичного обміну організму, дихання різних клітин. Перетворення енергії поліпшується завдяки достатньому забезпеченню цинком та залізом (вміст в "Імпульсіті" - 2,0 та 80-120 мг/100 г), які є важливими компонентами ферментів дихання та гемоглобіну, що транспортує кисень при диханні у клітини різних тканин. Таким чином, обидва ці елементи підвищують стійкість людей до гіпоксії, полегшують загальне функціонування організму, покращують фізичну та розумову працездатність. Органічний фосфор, що міститься в "Імпульсіті" (300-450 мг/100 г), використовується організмом як кінцевий елемент у синтезі АТФ. Тільки завдяки цій молекулі всі клітини, тканини й органи мають можливo вість витрачати перетворену при диханні вільну енергію, що була отримана організмом з їжею.
"Імпульсіт" також регулює загальну швидкість біохімічних процесів; цим він полегшує адаптацію до несприятливих життєвих умов. У цьому важливу роль відіграють органічні сполуки йоду, які містяться у БАДІ в кількостях, цілком достатніх для забезпечення добових потреб людини (150-300 мг/100 г) - з урахуванням дози, що рекомендована розробниками. Відомо, що аніон йоду входить до складу гормонів щитоподібної залози, які керують швидкістю й інтенсивністю багатьох процесів обміну речовин людини і тварин. Саме ця особливість "Імпульсіту", до складу якого входить джерело йоду - порошок еламіну, надає можливість зарахувати його до адаптогенів.

Позитивний вплив препарату на складну систему імунітету пов'язаний з наявністю у ньому важливих для нормального функціонування цієї системи амінокислот тирозину, проліну, цистину і лізину. Що цікаво, лізин утворюється мікроорганізмами, клітинами рослин, грибів, у той час як організм людини та тварин позбавлений цієї здатності. Це пов'язано з неспроможністю тканин синтезувати вуглеводні скелети незамінних амінокислот. Дослідженнями, проведеними в різних лабораторіях, було встановлено, що незамінність амінокислот, особливо лізину, важлива для розвитку організму. Тому всі амінокислоти, в тому числі й лізин, мають надходити з їжею.
Так само позитивно "Імпульсіт" впливає на центральну нервову систему, полегшуючи функцію її клітин-нейронів завдяки вітамінам Е, А, В6 та селену, що має важливе значення при депресіях і напруженні психоемоційної сфери людини. Вітаміни B1, В2 зміцнюють імунну систему, регулюють утворення червоних кров'яних тілець, поліпшують діяльність головного мозку, позбавляють від депресії.

Говорячи про системний вплив "Імпульсіту", потрібно відзначити його ефективність щодо серцево-судинної системи. Він підтримує активність міокарда (завдяки цинку, селену, вітаміну Е, залізу), бере участь (завдяки амінокислоті аргініну) у регуляції артеріального тиску. При недугах судин "Імпульсіт" зменшує ризик виникнення тромбів, виводить холестерин. Корисний він після інфарктів та інсультів. Завдяки значній кількості вітаміну Е препарат сповільнює старіння організму, є потужним антиоксидантом.
Нарешті, клініко-лабораторні дослідження продемонстрували дуже сприятливий вплив "Імпульсіту" на репродуктивні функції людини. Це - гармонізація гормонального стану, збільшення потенції, кількості активних сперматозоїдів у чоловіків, можливість завагітніти у жінок з діагнозом гормонального безпліддя, пом'якшення клінічного перебігу токсикозів вагітності, а також неврозів у вагітних жінок та жінок, що годують грудьми.

Розробники рекомендують вживання БАДу як з профілактичною метою, так і в комплексі лікувальних заходів. Для чоловіків "Імпульсіт" призначається два рази на день під час їжі. З профілактичною метою достатньо 10 днів з періодичністю через 5-7 місяців. Для покращання стану під час лікування функціональних розладів статевої системи 2-3 рази на день протягом місяця під час їжі. Для покращання сперматогенезу вживати ще один місяць, тільки два рази на добу.
Для жінок БАД "Імпульсіт" призначається два рази на добу. З профілактичною метою достатньо десяти днів з періодичністю 3-5 місяців. Для покращання лактації - 2-3 рази на добу під час їжі, не менше одного місяця, надалі достатньо вживати "Імпульсіт" один раз на добу. При комплексному лікуванні ожиріння рекомендується прийом три рази на добу під час їжі протягом двох місяців. У період клімаксу - 2 рази на день до стабілізації загального стану організму.

Хочемо ще раз наголосити, що до складу біологічно активної добавки "Імпульсіт" входять лише натуральні компоненти. Виноградний кісточковий шрот допомагає організмові людини підсилити захисні функції щодо проникнення токсичних речовин в клітини і забезпечує антиоксидантні властивості. Композиція кісточкового виноградного шроту та волокон столового буряка блокує розвиток тканинних змін в організмі людини та забезпечує нормалізацію процесу обміну. Селера споконвіків вважалася в Україні домашнім засобом, що відкриває закупорки в печінці та селезінці, лікує нервову систему. Окрім того, корінь цього плоду допомагає хворим на нирки та при слабому сечовому міхурі, при подагрі та ревматизмі. Селера підвищує чоловічу статеву діяльність, допомагає схуднути тим, у кого порушений обмін речовин, відновлює гормональну функцію статевих жіночих органів і використовується при жіночій безплідності. Наявність моркви забезпечує здоровий синтез печінки і посилює роботу функціональних органів, сприяє засвоєнню вітаміну Е, що покращує загальний стан здоров'я шкіри, припиняє розвиток запальних процесів. Збалансований вміст вітаміну А в моркві знижує ризик серцево-судинних захворювань та позитивно впливає на згортання крові та гемостаз. Епамін має радіопротекторні, мембрано-стабілізуючі та адаптогенні властивості. Еламін (ламінарій) містить альгінат натрію в кількості 43% - рівних у природі не існує. Альгінати здатні виводити з людського організму тяжкі метали та радіонукліди. Ці чудодійні властивості еламін має завдяки унікальній технології виробництва, яка полягає в тому, що у спеціально підібраних умовах відбувається розрив клітинних оболонок ламінарій, спрощується доступ до біологічно активних і цінних речовин усередині клітин. В одній таблетці "Імпульсіту" є така кількість життєво необхідних речовин, яка міститься у 9 кілограмах виноградних кісточок, 10 кг столового буряка, 15 кг моркви, 25 кг селери, котрі вам довелося б вжити за один раз. Потреба організму людини протягом дня уп'ятеро вища. Технологічна обробка натуральних складників препарату дає змогу зберегти 95% їхніх корисних властивостей. БАД "Імпульсіт" не викликає побічних проявів, навіть багаторазове перевищення дози не є токсичним, не порушує артеріального тиску, хоча для досягнення результату в підвищених дозах нема необхідності. При вживанні БАД "Імпульсіт" не потрібно контролювати рівень гормонів у крові.

Біологічно активна добавка "Імпульсіт" від торгової марки "Афрософ" використовується у медичній практиці з 1990 року, її визнано кращою і нагороджено дипломом міжнародної виставки "Харчування та життя - XXI сторіччя", дипломом І Всеукраїнського конкурсу "Екологічна якість та безпека". Біологічно активні добавки - це не ліки, вони істотно відрізняються за своїм складом, методами виготовлення та кінцевим призначенням. Відтак на фоні, базової медикаментозної терапії відзначається стійкий ефект препарату "Імпульсіт" в активізації життєвих функцій організму.

Л.В.Тишко,
доктор медичних наук

По вопросам приобретения можно обращаться по телефонам:
(044) 5361636, 5501192,
E-mail:sofia@ukrnet.net или afrodita_centr@mail.ru ,
сеть аптек магазина Фуршет, аптека ул. Пушкинская, 22.