На правах рекламы

    Краще побачити, ніж сто разів почути. Мені випала така можливість – переконатися у високій якості молочних сумішей для морозива та коктейлів компанії «МакДональдз Юкрейн», побачивши продукцію на всіх етапах її виробництва( ферма «Терезіно», Білоцерківський молочний комбінат).

Я працюю в ресторані Макдональдз «Майдан» і часто чую відгуки відвідувачів щодо продукції нашої компанії. Вони завжди в захваті від морозива та шейків! Та й не дивно, смак дійсно надзвичайний. А це морозиво іще і справді молочне. Хоча, буду відвертою і зізнаюсь, що я сама не була в цьому впевнена стовідсотково. Я знала, що продукція Макдональдз є високоякісною, і це беззаперечно. Але, повірте, було варто побачити на власні очі, що реальний процес виготовлення продукції не відрізняється від того, про який постійно «пише» Макдональдз.

Білоцерківський молочний комбінат, що постачає в МакДональдз молочні суміші, побудований за європейськими стандартами і настільки модернізований, що я можу взяти на себе відповідальність і заявити, що аналогів йому в Україні, на жаль, поки що немає.

Основою морозива і шейків є молоко, яке отримують на сучасній фермі «Терезіно», що знаходиться неподалік від БМК. Молоко натуральне незбиране, чисте, відбірне, гатунку «екстра» ( до 100000 бактерій в одному мілілітрі). Для порівняння, у звичайному домашньому молоці, яке ми вважаємо «чистим» і корисним кількість бактерій сягає 1500000 в мм. За словами Наталії Петрик, бренд-консультанта Білоцерківського молочного комбінату, якість молока, що отримують на фермі «Терезіно» відповідає вимогам, які ставить БМК. Процес доїння закритий, що зменшує до мінімуму можливість контакту продукту з оточуючим середовищем. Після доїння молоко потрапляє до охолоджувача і потім до цистерни, звідки воно заливається до молоковозів і прямує на БМК. На комбінаті молоко відразу беруть для проходження бактеріального аналізу у спеціально створену на БМК лабораторію.

Для приготування молочних сумішей для МакДональдз БМК використовує найсучасніше високотехнологічне обладнання, закритий процес виробництва, систему очистки та кондиціонування повітря – всі ці вимоги є необхідними для забезпечення високої якості готової продукції в МакДональдз. Я була очевидцем і переконалась, що молочна продукція Макдональдз значно перевищує якісні показники продуктів відомих брендів в Україні.

Виготовлення молочних сумішей для морозива і шейків на основі справжнього молока без додавання рослинних жирів, штучних консервантів і води – ось у чому секрет успіху молочних десертів. МакДональдз впевний не лише у смакових властивостях, а й у високій якості продукції. Я також впевнена у цьому. Хочеш справжнього молочного морозива? Заходь в МакДональдз!