Рівненська обласна дитяча лікарня
відділення патології новонароджених діток
м. Рівне,
вул. Київська, 60.
Головний лікар - Бойко Віталій Ярославович,
приймальня (03622)288623, моб.(067)7830515.

Волонтер сайту, Свірська Тетяна:
Щойно повернулася з лікарні. Речі передала (за що хочу подякувати Каті Алексанян та Аллі (aleksa_2), а на гроші купила памперсів (90шт) і 2 банки суміші, чеки є, але ще було треба «Мультітабс краплі» для новонароджених, я докупила на решту.

Поступив ще новонароджений хлопчик. Відносно хлопчика, це вже п`ята дитина в сім'ї з Рокитнівського р-ну нашої області. (Рокитнівський район це лідер за демографічними показниками не лише в області а й в Україні. Там сім'ї є по 8-15 дітей. Враховуючи, що до деяких сіл дуже погані дороги, багато народжують вдома. Сім`я інвалідів, у батька епілепсія, у мами невідомо.

Декабрь 2007. Отчет о передачи помощи в Ровенскую областную детскую клиническую больницу  - изображение №1 Декабрь 2007. Отчет о передачи помощи в Ровенскую областную детскую клиническую больницу  - изображение №2

Мама відмовилася від нього ще в районному пологовому будинку, але приїжджали в Рівненську обласну лікарню з татом. Зі слів персоналу привезли 2 пелюшки і подивилися. На хлопчика чекає доля державної дитини, як 4-х попередніх братів та сестер, які знаходяться в Обласному дитячому будинку. Стан здоров`я хлопчика зараз стабільний, але є спадкові фактори, які можуть проявитися невдовзі. Наразі йому потрібні памперси і одяг, але з попередньої передачі частину йому вже вдягнули, тобто частина залишилася для Віти, а деякі йому. Отже, сама важлива наша потреба зараз - це памперси маленьких розмірів (хлопчику 1 місяць).

Фінансовий звіт можна подивитися тут….

Декабрь 2007. Отчет о передачи помощи в Ровенскую областную детскую клиническую больницу  - изображение №3

З вдячністю, Тетяна Свірська
Моб.т. (067)4475480