СПИД инфосайт (СНІД Інфосайт)
http://infosite.aids.ru
"СПИД инфосайт" - це інформаційний інтернет ресурс, який включає систематизовану інформацію по ВІЛ/СНІД, наркоманії та ЗПСШ. Має великий розділ для медпрацівників (11 підрозділів).

Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ
http://www.lgvs.org.ua
Дізнайтесь про ВІЛ-інфікованих від них самих. Офіційний сайт Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ.

Телефон довіри
http://www.dovira.kiev.ua
Сторінка телефону довіри, яка надає анонімні безкоштовні консультації, в тому числі з питань СНІД/ВІЛ.

Українська асоціація проектів зменшення шкоди в Україні
http://uhrn.civicua.org
На веб-сайті розміщено бібліотеку, де можна знайти інформацію щодо українського законодавства з питань ВІЛ/CНІД, документи МОЗ, ВОЗ та UNAIDS, статистика з ВІЛ/СНІД за 1987-2001 роки, методи запобігання та профілактики ВІЛ, інформацію про тренінги та семінари з цієї тематики, періодику країн СНД з ВІЛ/CНІД.

Українська Мережа "Репродуктивного Здоров'я"
http://www.niss.gov.ua/Center/rh/index.html
"Українська Мережа Репродуктивного Здоров'я є добровільним неюридичним об'єднанням недержавних організацій та окремих осіб, що працюють у напрямку досягнення змін у політиці, законодавстві та загальнодержавних програм, спрямованих на поліпшення репродуктивного здоров'я української нації. "

Сайт для сліпих та для тих, хто погано бачить
http://michint.hypermart.net/
Тут нема візуальних ефектів, тому що люди, для яких призначений цей сайт, - сліпі та такі, що погано бачать. Вони дивляться на нас не очима, а серцем та душею. Хай вони побачать нас добрими та красивими.

Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ
http://www.lgvs.org.ua:8080/
Місія організації: поліпшити якість життя людей, які живуть з ВІЧ/СНІД шляхом об'єднання зусиль всіх зацікавлених сторін, надання психологічної, соціальної, консультативної, юридичної допомоги.

Лікарі без кордонів
http://www.msf.org.ua/
Лікарі без кордонів розгортає свою діяльність в Україні у п’ятьох напрямках - від розповсюдження друкованих матеріалів з ВІЛ/СНІД до лікування вагітних жінок, яки мають вірус ВІЛ. На сьогодні вУкраїні розвинена мережа державних та недержавних установ, яки працюють у галузі профілактики ВІЛ/СНІДу. Лікарі без кордонів активно співпрацюють з ними з метою обміну досвідом .

Благодійне товариство допомоги інвалідам та особам з інтелектуальною недостатністю
http://www.djerela.kiev.ua/
Розробка та втілення у життя окремих заходів, проектів та програм, спрямованих на захист прав, реабілітацію та соціальну адаптацію осіб із інтелектуальною недостатністю а також їх родин, привернення уваги громадськості до проблем зазначеної зазначеної групи інвалідів
Благодійний фонд "Сенс життя"
http://www.senseoflife.kiev.ua
На сайті подано інформацію про цілі та програми фонду. Перелік інтернатів м. Києва, які потребують спонсорської підтримки. Інформація про програми фонду "Діти і рак", програма "Щастя дітям", "Діти - інваліди", тощо. Звернення по допомогу до потенційних благодійників, інформація про організації-спонсорів.

Місія милосердя "Преодоление"
http://hematolog.simfi.net
Інформація про лікування дитячої онкології в Криму, про дітей, що потребують допомоги. Багато цікавої та корисної інформації для дітей. Новини організації, її досягнення та потреби. Великий каталог посилань.

Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ
http://www.lgvs.org.ua
Дізнайтесь про ВІЛ-інфікованих від них самих. Офіційний сайт Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ.

Благодійний фонд САЛЮС
http://www.salus.org.ua
На сайті організації, зокрема, розміщено інформацію про програми та проекти організації (медично-діагностичні, культурні, освітньо-інформаційні та інші), відповідні публікації та її партнерів. Галерея робіт.

Rivini.org.ua - проект інформаційного сприяння інтеграції людей з особливими потребами в житті суспільства
http://www.rivni.org.ua/
Інформаційний проект містить перелік організацій та реабілітаційних центрів Львова і Львівської області, закони та інші нормативні акти з соціального захисту, форум, інформацію щодо універсальних засобів допомоги пересування. Вебсайт надає можливість зареєструватися і надсилати контент і новини, переглядати календар подій тощо.

Центр духовної і психологічної підтримки та взаємодопомоги “Дорога”
http://www.doroga.lviv.ua
Центр займається втіленням на теренах України програми реабілітації “12 кроків”. Допомагає вирішувати проблеми родинам, в яких один з членів родини залежить від алкоголю або наркотиків, надає психологічну підтримку людям, що страждають від почуття самотності та меншовартості. На сайті більш детальна інформація про організацію та напрямки діяльності.

Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні
http://www.aidsalliance.kiev.ua
Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД - міжнародна неурядова організація, заснована в 1993 р. з метою сприяння громадській дії у відповідь на епідемію ВІЛ-інфекції в країнах, що розвиваються. Починаючи із грудня 2000 р. Альянс реалізує в Україні «Програму підтримки неурядових організацій і розвитку ресурсів у галузі профілактики ВІЛ/СНІД». Програма в Україні складається з двох пов’язаних компонентів - підтримка роботи неурядових організації, що працюють в галузі профілактики, догляду, підтримки та зменшення негативних наслідків епідемії ВІЛ/СНІД, та діяльність Інформаційно-ресурсного центру.

Червоний Хрест Україна
http://www.redcross.org.ua
Червоний Хрест реалізує програми, спрямовані на надання допомоги найбільш соціально незахищеним верствам населення. У полі зору організації підтримка постраждалих внаслідок Чорнобильської трагедеї та потерпілих від стихійного лиха, аварій та катастроф.

Сприяння правам дітей з особливими потребами
http://www.children.lviv.ua
Мета Проекту: збудувати правосвідомість і розуміння щодо людських прав для дітей з особливими потребами серед батьків і загалом в українському суспільстві через освіту та поширення інформації