Компанія "Воля" і благодійний фонд "Асоціація інвалідів-комп'ютерщиків" (АІК) підвели підсумки першого етапу проекту "Центр дистанційного навчання для інвалідів".

Проект був ініційований і стартував 5 квітня 2006 року. Мета проекту - допомогти одержати освіту людям, які мають певні фізичні проблеми й не можуть відвідувати навчальні заклади, а також посприяти в їхньому подальшому працевлаштуванні.

Як повідомляє прес-служба компанії "Воля", фонд "Асоціація інвалідів-комп'ютерщиків" має намір розвивати "Центр дистанційного навчання для інвалідів" і планує вихід проекту за межі СНД.

"Успішна, поза всякими сумнівами, реалізація проекту із благодійним фондом "АІК" дала можливість продемонструвати ефективність і перспективу використання дистанційних технологій у навчанні інвалідів. Ми впевнені, що держава буде брати активну участь у розробці програм допомоги людям з недоліками фізичного розвитку, а роботодавці зможуть врахувати наш позитивний досвід і запропонувати гідні умови роботи цим людям відповідно до отриманої освіти", - відзначила Наталя Баш, керівник відділу PR компанії "Воля".

Благодійний фонд "Асоціація інвалідів-комп'ютерщиків" розпочав свою діяльність в 1999 р. Фонд поєднує більше 100 осіб - інвалідів І та ІІ групи, кількість яких постійно зростає. Головна місія - відкрити перед співтовариством інвалідів України переваги загальної комп'ютеризації для людей з обмеженими можливостями і продемонструвати варіанти використання комп'ютерної техніки і мережі Інтернет для соціальної реабілітації та інтеграції у світове співтовариство.