Доброго Вам дня!У меня периодически болят пятки, нет ни мозолей не потертостей, но мне кажеться...

Доброго Вам дня!У меня периодически болят пятки, нет ни мозолей не потертостей, но мне кажеться как то в глубине имееться боль, даже не знаю что делать.

Ответы врачей 2

adminforum
Зробіть рентгенографію обох п’яткових кісток та УЗД ділянок п’ятки та підошви стопи. Це дасть відповіді щодо наявності п’яткових шпор або щодо проблем з підошовним апоневрозом. Не слід відкидати ймовірність діагнозу остеопороз - п’яткові кістки при цій патології страждають одними з перших. Слід зробити денситометрію
Специалист
Здравствуйте, Игорь! Сделайте рентгенографию обеих пяток. Возможно у Вас имеют место остеофиты (костные шипы, "пяточные шпоры").