Svitlana1708 | 2014-03-21 19:25:00

Болить зуб

Добрий вечір! Підкажіть будь-ласка, вночі болів зуб, аж пів голови боліло. В день так не болить, трошки ниє. Я вагітна 13-14 тижнів. Коли можна йти лікувати? І яке лікування порадите, чи ставиться в такому випадку постійна чи тимчасова пломба? Як бути з анастезією? Дякую дуже за відповідь!

Ответы врачей 3

Лісевич Тарас Михайлович
бариатрический хирург
Адрес: м.Стрий Міська стоматологічна поліклініка
Телефон: +380936303398
негайно лікуйте, Ваш стоматолог все решта зробить на місці
Соколова Ирина Юрьевна
стоматолог
Адрес: г. Одесса, Украина, ул.Ак.Заболотного,26 Стоматология
Телефон: 7500298
добрый день.можно лечить уже.ставится постоянная пломба.анестетик подберут вам индивидуально(сегодня существуют анестетики ,которые можно применять при беременности)
Лісевич Тарас Михайлович
бариатрический хирург
Адрес: м.Стрий Міська стоматологічна поліклініка
Телефон: +380936303398
Доброго вечора. Обов'язково лікувати. Не терпіти і не затягувати. Тим більше при вагітності. Бережіться і будьте здоровими. Ваш стоматолог точно знає що треба робити