Людмила 13 | 2014-10-28 14:15:13

лор

Пол: женский. Возраст: 5 лет. Доброго дня! Дитині 5 років, почувається добре, але слизова носа пересихає, уві сні і після сну кашель, закладеність носа, хоча риніту немає. в очах трохи з'явилялися червоні судинки, капали офтальмодек.Трохи допомагають судиннозвужуючі краплі для носа, але зловживати не хочеться. приймали, сироп інспірон.Почали давати синупрет, більше пити, зволожувати повітря. Чим ще можна допомогти до огляду лора? схоже, що це якісь прояви аденовірусної інфекції? Дякую

Ответы врачей 1

Прокопович Виктор Степанович
лор
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
доброго здоровя, зволожуйте повітря в приміщенні до 60% , та ніс солевим розчином аквамарис або інгаляції з фіз розчином. Покажіться лору. Будьте здорові, з повагою Віктор Прокопович.