avem22 | 2016-02-15 00:24:08

Доброго вечора у мого сина,якому 12 років не повністю відкривається головка пеніса за рахунок шкірки...

Пол: мужской. Возраст: 12 лет. Доброго вечора у мого сина,якому 12 років не повністю відкривається головка пеніса за рахунок шкірки яка його тримає з однієї сторони ну якби як приклеїна до нього...що робити в такому випадку і чи це дуже велика проблема

Ответы врачей 3

Пономаренко Максим Викторович
уролог
Адрес: г.Киев, Украина, ООО «Детский медицинский центр «Добробут»
Телефон: 050-348-16-33
Добрый день. Если это синехии крайней плоти, то это не проблема, а норма. Но в любом случаи Вам нужен осмотр, если ранеее Вашего ребенка не осмотревал детский уролог. Будте здоровы!
Шевчук Дмитрий Владимирович
Адрес: г. Житомир, Украина, Житомирская областная детская клиническая больница
Телефон: (050)4461235, (096)2608317
Доброго вечора! Це називається "синехії крайньої плоті". Звичайно, їх потрібно позбутись. Можна зробити їх розєднання одномоментно (не дуже приємне відчуття), а можна й поступово після підготування крайньої полі шляхом змащування місця прирощення топічними кортикостероїдами (наприклад, мазь чи крем Преднітоп 2 р/добу до 3 місяців).
Лысенко Николай Николаевич
уролог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Ю. Коцюбинского 9а, корп 2, каб 317 (3этаж), Институт Урологии НАМН Украины
Треба звернутися до уролога, який від’єднає шкірочку від головки.