kovalskal | 2017-01-14 12:35:55

бОЛІ В ОБЛАСТІ ПРАВОГО ПІДРЕБЕР"Я

Моїй мамі 76 років.В неї почалися болі ( вона говороить що коле НЕ БОЛИТЬ ) під грудьми з правої сторони. По її відчутті болить не в середені , а в м"язах . Болі бувають з боку під рукою (10 см. нажче руки) потім через 30 хв. коле з правої сторони в животі потім нижче , а тоді через час піднімаєть вище. Хочу сказати , що мама важить десь 90 кг. і в неї поболює поперек. ВДЯЧНА ВАМ ЗА УВАГУ.

Ответы врачей 1

Москаленко Виталий Викторович
хирург
Адрес: г. Киев, ГУ «Национальный институт хирургии и трансплантологии им. А.А. Шалимова» НАМН Украины, отдел хирургии желудочно-кишечного тракта.
Телефон: [email protected], 063 591 26 55
я бы посоветовал сделать ультразвуковое исследование брюшной полости и направляться к невропатологогу