Катерина | 2018-08-16 13:41:47

Запор

Доброго дня. Малому півтори місяці, він постійно дується, пукати пукає а какати перестав. Годую грудьми і сумішшю, вже міняла був Нутрілон брала і малютку і нестожен але все рівно запор. Ставила свічки або газовивідну трубку тоді какав. А цю цілу ніч щось дувся і плакав а поставила свічку то таке лиш слід трошки як пукнув але не какав. І зараз, трохи засне просипається починає дутися і плакати. Менше їсть І відригує. Вже і дуфалак другий день йому даю щоб покакав. Що це може бути? Чи це норма?

Ответы врачей 1

99
Денисенко Анна Юрьевна
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: Сеть клиник для детей KinderKlinik, отделение по ул. Кахи Бендукидзе, 2. График работы KinderKlinik: Пн-Вс с 08:00 до 20:00.
Телефон: График работы Анны Юрьевны – плавающий. Запись по тел.: 0 800 30 75 75; 044 390 75 75; 096 390 75 75
Добрий день! На жаль, не можу однозначно відповісти на Ваше запитання. Запор і здуття животика в цьому віці може бути, як фізіологічною нормою, так і ознакою деяких захворювань. Необхідно звернутися до педіатра, можливо потрібно відкоригувати Ваш раціон. Готові прийняти Вас в KinderKlinik 7 днів на тиждень.
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.