Катерина | 2019-01-10 17:30:37

Збільшення органів ОЧП

Доброго дня у мого сина збільшені усі внутрішні органи печінка, селезінка ,підшлункова, нирки. При цьому він має порушення згортання. Гемофілія виключена інфекції теж. Де шукати причину.

Ответы врачей 1

Бухарина Евгения Николаевна
Адрес: г.Киев, Украина, ООО «Детский медицинский центр «Добробут»
Добрий день! На жаль гемофілія не єдина причина порушення згортання крові. Тому було би правильним, звернутися для додаткової консультації та дообстеження до гематолога.