Лиза | 2019-02-04 20:39:03

Лечение?

Сделали МРТ. Висновок. МР ознаки дегенеративно-дистрофічних змін поперекового відділу хребта, ускладнених протрузіями та екструзією вказаних м/х дисків. Гемангіоми тіл L1, L2 хребців. Грижі Шморля тіл Th11-L5 хребців. Как лечить?

Ответы врачей 1

Аксёнов Руслан Валерьевич
Адрес: Київ, Україна, Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова
Телефон: 0931075356
Все залежить від ваших скарг. Необхідно, щоб ви прийшли на консультацію, для вирішення вірного лікування у вашому випадку.