Любомир | 2020-01-18 20:56:45

Висип на шкірі головки

Висип на шкірі головки У дівчини були місячні. Сильно захотів статевий акт. Було і без презервативу і з. У дівчини почало свербіти на наступний день, а у мене через 3 дні і зявилися червоні цятки на головці. Підкажіть будь ласка

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, подобные симптомы могут быть при молочнице и при различных инфекциях передающихся половым путем, стоит обратиться на осмотр и сдать анализ.