Ольга | 2020-01-18 22:10:24

Критичні

Доброго вечора. Мені 18 років. 2 тижні назад був статевий акт Пісня нього ніби то пішли критичні,але щось з ними було не то Триває це вже 2 тижні,кров дуже світла Прочитала в інтернеті про таке,пише,що або вагітна,або рак Я дуже боюся ходити до геніколога А купувати тест немає смислу,так як ті виділення ще ідуть Порадьте що робити

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, в приеме у доктора гинеколога нет ничего страшного. Можете сдать анализ крови на определение уровня ХГЧ в крови.