Наталя | 2020-01-19 11:56:23

Мигладик

З одної сторони в горлі здається що там де глотковий мигдалик то з одного боку такий трошка більший таке як злитий а з іншого нормальний кров здавала то норма чи може бути якась паталогія нічо не болить

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Это нормально.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Симетричного нічого немає в організмі!