Вікторіч | 2020-01-20 16:13:00

Полікістоз яєчників

Доброго дня! Ось уже рік плануємо вагітність, нічого не виходить. За результатами УЗД на 8-й день МЦ: ендометрій -9.3 мм, у обох яєчниках до 15 антральних фолікулів розміром до 8 мм, домінантний фолікул відсутній. Яєчники об'ємом 14.4 та 16 см3. Гормони ФСГ, ЛГ, пролактин та прогестерон у нормі. В чому може бути причина і як в цьому випадку краще діяти? Дякую!

Ответы врачей 1

Билышко Александр Витальевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: МЦ "Мати та дитина" город Киев.
Телефон: [email protected]
Добрый день. Вы не сдали АМГ, пролактин. нет роста доминантного фолликула