Наталія | 2020-07-06 20:35:34

Істерикі

Доброго дня Дитина 4,5 роки Сильні напади істерики ,перепробувала різну поведінку під час істерик, нічого не допомагає Опускаються руки стою в ступорі і не знаю як себе поводить

Ответы врачей 2

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день. В першу чергу потрібно "знайти себе" в цей момент. Якщо поведінка дитини вводить вас в ступор, ви не можете їй допомогти в цей  момент. А, значить, треба усвідомити себе, в першу чергу. На це піде 2-3 секунди. Не бійтеся, з дитиною в цей час нічого не станеться.Ви собі оглядається навколо і говорите приблизно так:"Так,я в кімнаті. Зліва від мене... Позаду... Дитина знаходиться.... А я стою між... І .... Всі живі. Просто вона не вміє керувати своїми емоціями. Вона ж дитина. Але ж я доросла, я своїми емоціями вмію володіти?Я маю бути спокійною, для того щоб їй допомоги. Дихаю,вдих-видих, вдих-видих". Цього часу достатньо для того, щоб усвідомити, що на істерику дитини не можна реагувати ні криками,  ні агресією. Це тільки посилює неконтрольованість ситуації. Своїм прикладом, впевненістю у собі І в дитині, тихо говорите приблизно таке:"Ой, бачу ти незадоволена. Ай-яй-яй! Ходи моя маленька до мене! Я допоможу тобі справитися з емоціями!" Ходи-ходи, разом ми усе можемо!"Таким чином ви даєте дитині підтримку. Заспокоюєтесь  самі і дитина. А ось коли дитина спокійна, ви можете з нею говорити. Як можна і як не можна реагувати. Як можна в як не можна проявляти свої емоції. Про те, що не завжди виходить так,як хочеться. Є хочу в є треба. В т.і. В істериці дитина вас не чує!.
Слюсарь Татьяна Алексеевна
психолог детский
Адрес: г.Киев, ул.Смоленская 31/33 "Центр речи - речевой центр"
Телефон: 050-843-31-08
Добрый день. Нужно разобраться с поведением вашего ребенка: когда, от чего, где, как вы реагируете? Для этого нужно очно встретиться и провести обследование. Звоните 0508433108, проведу консультацию и дам рекомендации.