Аміна | 2020-09-20 00:43:01

Боль горле

Боль в горле, дырки в гландах и ощущение как будто у меня что-то застряло в гландах и не приятная боль .

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Покажитесь доктору. При боли Тантум Верде спрей.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Якщо біль гостра тоді тантум-верде по 1 табл 4 рд-5 днів,ощадлива дієта. Якщо біль більше тижня,показатись отоларингологу можливо промити мигдалики,виключити паталогію носа та ШКТ. Будьте здорові! Зправа на мигдалині схоже на маленьку кісту .