Оксана | 2020-11-25 08:32:02

Шпора на стопі

Доброго ранку підкажіть будь ласка що це може бути . спочатку боліло в всередені стопи потім думала шпора питалась удалить і витягла як дві ниточки а в низу була як тріщинка з якоі пішла кров ,днів два неболіло а потім почало дуже боліти при ходьбі і коли я туди ще полізла там тих ниточок було багато і тепер воно збільшується . можливо це й не до вас але порекомендуйте що робити .якби не коронавірус я б уже пішла в лікарню а так надія тільки на вас

Ответы врачей 2

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Схоже на підошвену бородавку. Лікується.
Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Доброе утро! Вполне вероятно, что это подошвенная бородавка. Посетите дерматолога - к сожалению, заочно невозможно оценить объём этого дискомфорта и, соответственно, назначить адекватное лечение.