Романченко Василь Павлович | 2020-12-21 14:52:57

визначення з напрямком медичної допомоги

Доброго дня Сергію Юрійовичу! Порадьте стосовно напрямку ймовірної медичної допомоги. У дочки, 21 рік, десь з 14.12 епізодично були нетривалі болі в животі. Увечері 16 грудня була сильна втома. 17.12 погіршилося самопочуття. Ознаки - нудота, головокружіння, слабкість. Декілька разів блювота. Болей в животі не було і в ніч на 18.12 з'явилася температура 37,2. температура швидко зникла але значно боліла голова. Пігулка спазмалгону діяла нетривалий час. 19.12 температура знову була 37.1 і теж швидко зникла. Слабкість зберігається до сьогодні. Головна біль вранці та увечері відсутня, але в денний час може сильно боліти. Сьогодні головна біль турбує тільки під час руху, але голова залишається важкою, слабкість та сонливість. Сьогодні отримали негативний результат на COVID. Смаки та запахи відчуває. Це саме та дочка, яка не вживає м'яса майже три роки. До лікаря якого профілю звернутись?

Ответы врачей 2

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Доброго ранку, шановний Василю Павловичу! Перш за все потрібно виключити вагітність, потім обстеження у терапевта. Починати з загальних аналізів крові, сечі, УЗД внутрішніх органів.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, прежде всего рекомендовано сдать общий и биохимический анализ крови. Или обратиться к семейному врачу, и он назначит общий и биохимический анализ крови, и возможно что либо ещё из обследований, для того что бы выяснить причину такого состояния