Миша | 2021-01-21 08:34:04

Аденоїди у дорослих

Добрий день. Мені тиждень тому видалили носоглоткову мигдалину. Після видалення у мене повністю закладений ніс, дихати можу тільки ротом, та йдуть прозрачні виділення з носа. Появився храп, я не храпів до операції! Це нормально? Від чого ж це? Допоможіть будь ласка! Мені 24 років

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Рекомендую сделать эндоскопию носоглотки.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Післяопераційний набряк може зберігатися до місяця. Якщо не стане краще проведіть ендоскопію порожнини носу та носоглотки. Будьте здорові!