Бойко Вадим Игоревич | 2021-01-21 21:35:08

Возможен ринит

Жалобы на одышку и заложенность носа уже не менее месяца, спреи использую для носа Синумакс или Називин , хронических болезней небыло, полный возраст 28

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрй день. Покажитесь терапевту и  ЛОР врачу.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Якщо використовувати судинозвужуючі більше 5 днів утворюється медикаментозно залежний риніт. Не використовуйте судинозвужуючі,ніс промивати сольовим ро-м,в ніс Етацид по 1 впр 2 рд-10 днів (терапія протизапальна та протинабрякова). На рахунок задишки до терапевта!